جزئیات جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی با سفیر فلسطین، نمایندگان جنبش حماس و جنبش جهاد اسلامی


جزئیات جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی با سفیر فلسطین، نمایندگان جنبش حماس و جنبش جهاد اسلامی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون با سفیر فلسطین، نمایندگان جنبش حماس و جنبش جهاد اسلامی گفت: در این جلسه تاکید شد توطئه‌های مختلف علیه ملت فلسطین طی این چند دهه به جایی نرسیده و در کنفرانس بحرین هم به نتیجه نخواهد رسید.

علی نجفی‌خوشرودی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری سیاسی اعتماد نو به نقل از ایلنا در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار کرد: این نشست با حضور سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان جنبش حماس و جنبش جهاد اسلامی و نمایندگان ارگان‌های ذیربط برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: آخرین وضعیت فلسطین و تحولات منطقهای مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

این عضو فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: سفیر فلسطین در این جلسه اظهار کرد وحدت تنها راه پیش روی ماست ایران قدرت بزرگ منطقه‌ای است و برگزاری برخی پروژه ها از جمله برگزاری برخی کنفرانس ها برای ضربه زدن به ایران است تا بتوانند موجودیت مصنوعی رژیم اسرائیل را حفظ کنند.

 این نماینده مجلس دهم یادآور شد: نماینده جنبش حماس نیز در این جلسه مطرح کرد موضوع قدس عنوانی جهت وحدت جهان اسلام است بانیان کنفرانس اقتصادی در بحرین در راستای معامله قرن اگر خسته شدند ما خسته نشدیم.

نجفی خوشرودی اظهار کرد: نماینده جنبش جهاد اسلامی هم با اشاره به پروژه مشترک ترامپ و به نتانیاهو گفت ما به پیروزی نهایی نزدیک شدیم. ملت فلسطین یکصد سال مقاومت کرد و ایران پایگاه اصلی مقاومت است.

 وی با بیان اینکه در ادامه جلسه تعدادی از اعضای کمیسیون دیدگاه های خود را نسبت به مسائل منطقه ای و فلسطین ارائه دادند گفت: اهمیت روز جهانی قدس در سال جاری، ضرورت همبستگی جهان اسلام برای مقابله با محو کردن فلسطین، ممکن نبودن و مخالفت کردن با فروش سرزمین در مقابل پول، ارتباط فشارهای آمریکا و حمایت ایران از فلسطین مهمترین مسائل مطرح شده در این نشست بود.

پاسخ قاطع دیوان عدالت اداری به ماجرای استعفای رئیس سازمان سنجش
هم اکنون بخوانید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی افزود: در این جلسه تاکید شد توطئه های مختلف علیه ملت فلسطین طی این چند دهه به جایی نرسیده و در کنفرانس بحرین هم به نتیجه نخواهد رسید.

نجفی خوشرودی در پایان گفت: در آستانه روز قدس همسویی، موضوع ایران و موضوع فلسطین قابل توجه بوده و بخشی از راهبرد کلانی است برای ایجاد فشار و تفرقه در جهان اسلام دنبال می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا