ایسنا رسانه برتر بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن شد

به گزارش ایسنا، در ابتدای این مراسم عزیززاده، با ارائه دستاوردهای بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن گفت: سعی داشته‌ایم این دوره از نمایشگاه پویاتر و فعال‌تر از همیشه نقش‌آفرینی کند و خوشبختانه استقبال در بخش‌های مختلف نمایشگاه بسیار چشمگیر بوده است.

در ادامه عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اظهار کرد: بابت کمبودها و کاستی‌هایی که در این دوره از نمایشگاه وجود داشته، عذرخواهی می‌کنم. امیدواریم بتوانیم در سال‌های آتی بیشتر از پیش در عرصه فعالیت‌های دینی و به ویژه قرآن حرکت کنیم.

وی گفت: بالندگی فرهنگی در میان کودکان و نوجوانان برای ما بسیار ارزشمند است و درصددیم تا قرآن را که معنای زندگی است، به صورت عملیاتی در جامعه نهادینه کنیم. ما سعی کردیم در این دوره از نمایشگاه به طرح‌ها و اعتماد نو به نقل از برنامه‌هایی که با نوآوری همراه است، میدان بدهیم.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از نهادها، غرفه‌ها و طرح‌های برتر این دوره تقدیر کرد که در بین رسانه‌ها، خبرگزاری ایسنا به عنوان خبرگزاری برتر بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شناخته شد.

انتهای پیام

مهلت ارسال اثر به جشنواره تجسمی فجر تمدید نمی‌شود
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هجده =

دکمه بازگشت به بالا