برگزاری نشست وزرای خارجه اروپا در مورد تصمیم اخیر ایران/ تصویب جزئیات لایحه اعطای تابعیت به فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی/ موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از بانک شهر


برگزاری نشست وزرای خارجه اروپا در مورد تصمیم اخیر ایران/ تصویب جزئیات لایحه اعطای تابعیت به فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی/ موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از بانک شهر

واکنش ایران به حوادث اخیر در دریای عمان، برگزاری نشست وزرای خارجه اروپا در مورد تصمیم اخیر ایران، سفر پمپئو به بروکسل برای رایزنی با اروپایی‌ها درباره ایران، ارسال لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین دولت‌های ایران و برزیل به مجلس،‌ تشکیل کارگروه ارتباطات و رسانه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، تصویب جزئیات لایحه اعطای تابعیت به فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی، موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از بانک شهر، موافقت نمایندگان با فوریت طرح تشدید مجازات اسیدپاشی، محکومیت یک جاسوس به ۱۰ سال حبس، مشروح دومین جلسه محاکمه متهمان پرونده شرکت پدیده، کفایت ارائه صیغه‌نامه برای اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی، استقبال تهران از عقب‌نشینی نیروهای نجات ملی یمن از سه بندر این کشور، بخشی از اخبار مهم سیاسی امروز بود.

ابتدای مجلس دهم کسی زیر بار افزایش قیمت خودرو نمی‌رفت/ پشت کالاهای اساسی رانت‌هایی وجود دارد که کار را به گرانی می‌کشاند

یک عضو فراکسیون امید گفت: اصلاح‌طلبان در انتخابات یازدهم و دوازدهم به نوعی توانستند دولت را در دست بگیرند و وزنه سنگینی را در مجلس تشکیل دادند در نتیجه مردم انتظار داشتند که اصلاح‌طلبان در رابطه با حل مشکلات معیشتی بیشتر کار کنند اما متاسفانه فراکسیون اصلاح‌طلب مجلس اعتماد نو به نقل از برنامه خاصی برای حل مشکلات معیشتی مردم ارائه نداد.

واکنش ایران به حوادث اخیر در دریای عمان

سخنگوی وزارت امور خارجه حوادث روز یکشنبه( ۲۲ اردیبهشت) برای چند کشتی در دریای عمان را نگران کننده و تاسف بار دانست و خواهان روشن شدن ابعاد دقیق این حادثه شد.

جزئیات اعطای تابعیت به کودکان زنان ایرانی در صحن بررسی می‌شود/ با تصویب این لایحه امید را در دل مادران ایرانی روشن کردیم

رئیس کمیته زنان، خانواده و جوانان مجلس تاکید کرد:‌ تصویب لایحه اعطای تابعیت به کودکان زنان ایرانی علاوه بر اینکه در حوزه بین الملل شأن مقام و زن ایرانی را نشان می‌هد، بسیاری از مشکلات را حل می‌کند.

تبدیل رقابت به خصومت، باعث دلزدگی مردم می‌شود/ حضورم در جلسات گفت‌و‌گوی ملی به نمایندگی از اصولگرایان نیست

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جلسات گفت‌و‌گوی ملی که اخیرا آغاز شده است، گفت: من از طرف اصولگراها نمایندگی ندارم یعنی کسی این وظیفه را به من محول نکرده است بلکه خودمان در حال انجام این گفت‌وگو ها هستیم و به جلو می رویم.

توصیه به پاکسازی‌های انقلابی دردی را دوا نمی‌کند/ مدیریت کلان در جامعه توسط بعضی از اصحاب قدرت به لودگی کشیده شده است/ صحبت قالیباف شلیک به خودی است
هم اکنون بخوانید

نشست وزرای خارجه اروپا در مورد تصمیم اخیر ایران برگزار می‌شود

وزرای خارجه اروپا در مورد تصمیم اخیر ایران در بروکسل تشکیل جلسه خواهند داد.

طرح «گفت‌وگوی ملی» از کجا آغاز شد و به کجا رسیده است

طرح آغاز گفت‌وگوهای ملی نخستین بار از سوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مطرح و ریاست این فراکسیون مسئول پیگیری آن شد. امروز اما با گذشت نزدیک به دو سال از طرح این موضوع نتایج ملموسی را به ارمغان نیاورده است.

سفر پمپئو به بروکسل برای رایزنی با اروپایی‌ها درباره ایران

پمپئو برای گفت‌وگو با اروپایی‌ها درباره موضوع ایران راهی بروکسل شد.

ایرانی‌ها حق دارند به آمریکا و ترامپ اعتماد نکنند/ اقدام ضدبشری آمریکا در جریان امدادرسانی به سیل‌زدگان، چندش‌آور بود/ سود تجاری جایگزین ارزش‌های اخلاقی شده است

استاد دانشگاه نیویورک گفت: من هم به ترامپ اعتماد ندارم اما نمی‌توانم او را سرنگون کنم. اما معتقد هم نیستم که مذاکره با او بی‌نتیجه است. اما ایران را طرف قابل اعتمادی می‌دانم و به آنها حق می‌دهم که به آمریکا و ترامپ اعتماد نکنند چراکه ایران به تمامی تعهدات خود دربرجام بر اساس گزارش‌های حاصل شده پایبند است.

ارسال لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین دولت‌های ایران و برزیل به مجلس

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، لایحه «معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل» را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.

تکذیب مخالفت دستگاه دیپلماسی با لایحه اعطای تابعیت به فرزندان مادران ایرانی

سخنگوی وزارت امور خارجه مخالفت این وزارت خانه با لایحه اعطای تابعیت به فرزندان مادران ایرانی را قویا رد کرد.

کارگروه ارتباطات و رسانه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تشکیل جلسه داد

در جلسه شب گذشته شورای عالی سیاست‌گذاری کارگروه ارتباطات و رسانه این شورا تشکیل شد.

برجام یک دستاورد طلایی دیپلماسی است/ اروپا باید مانع درگیری نظامی میان آمریکا و ایران شود

رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان در مورد برجام گفت: برجام یک دستاورد طلایی دیپلماسی بوده و هست.

تصویب جزئیات لایحه اعطای تابعیت به فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی

بهارستان نشینان با جزئیات لایحه اصلاح قانون تابعیت فرزندان زنان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی موافقت کردند .

تحقیق و تفحص از بانک شهر کلید خورد

وکلای ملت با تحقیق و تفحص از بانک شهر موافقت کردند.

برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ حوزه انتخابیه

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: در دوم اسفند ماه سال جاری، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ حوزه و با افزایش یک حوزه انتخابیه نسبت به دوره گذشته برگزار خواهد شد.

نشست خبری سخنگوی دولت
هم اکنون بخوانید

نمایندگان با فوریت طرح تشدید مجازات اسیدپاشی موافقت کردند

بهارستان‌نشینان طرح تشدید مجازات اسید‌پاشی را تصویب کردند.

حداقل هزار ایستگاه جدید به شبکه‌های زلزله‌نگاری اضافه می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند حداقل هزار ایستگاه جدید به شبکه های شتاب‌نگاری کشور و ۴۰۰ دستگاه به شبکه لرزه‌نگاری و پیش‌نشانگرهای زلزله اضافه شود.

محکومیت یک جاسوس به ۱۰ سال حبس

سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت یک جاسوس به دلیل همکاری با سرویس جاسوسی انگلیس به ۱۰ سال حبس خبر داد.

هدف دولت آمریکا و جان بولتون، متفاوت است/ واشنگتن هرگز به دنبال درگیری نظامی با تهران نیست

مشاور فدریکا موگرینی بر عدم تمایل آمریکا برای آغاز درگیری نظامی با ایران تاکید کرد.

مشروح دومین جلسه محاکمه متهمان پرونده شرکت پدیده

دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به شرکت پدیده در حال برگزاری است و یکی از مالباختگان پس از قرار گرفتن در جایگاه شکات از اقدامات قوه قضاییه در خصوص احقاق حقوق سهامداران شرکت پدیده تقدیر کرد.

جهان با توافق هسته‌ای بهتر از جهانی بدون توافق است/ به تلاش برای اجرایی شدن اینستکس ادامه می‌دهیم

وزیر خارجه آلمان، بر ضرورت تداوم و حفظ برجام تاکید کرد.

ارائه صیغه‌نامه برای اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی کفایت می‌کند/ مخالفان می‌گفتند فرزندان با پدران خارجی نفوذی خواهند شد

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کفایت صیغه‌نامه و گواهی تولد فرزند برای اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی ازدواج کرده با مردان غیر ایرانی که به صورت غیر قانونی وارد کشور شده‌اند، خبرداد.

مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حفاظت از محیط زیست موافقت کرد

بهارستان‌نشینان با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حفاظت از محیط زیست موافقت کردند.

نگران شکل‌گیری جنگی ناخواسته میان ایران و آمریکا هستیم

جرمی هانت در جمع پایگاه خبریان در بروکسل گفت: ما بسیار نگران این هستیم که یک اتفاق ناگوار به صورت ناگهانی رخ دهد.

استقبال تهران از عقب‌نشینی نیروهای نجات ملی یمن از سه بندر این کشور

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اقدام دولت صنعا در جهت حفظ توافق استکهلم از یک سو نشانگر عزم و پایبندی دولت نجات ملی یمن به گفت‌وگو و اجرای تعهدات خود و از سویی دیگر بیانگر کارشکنی و عدم پایبندی ائتلاف سعودی به این توافق است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سه =

دکمه بازگشت به بالا