آمریکایی‌ها بفهمند که اگر نظام ما صبوری می‌کند از باب ضعف نیست


آمریکایی‌ها بفهمند که اگر نظام ما صبوری می‌کند از باب ضعف نیست

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدواریم آمریکایی‌ها بفهمند که این نظام، نظامی مستقر و توانمند است و اگر صبوری می‌کند از باب ضعف نیست.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایلنا، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر امروز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه در آغاز جلسه مجمع، با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان، ماه قرآن و ماه بندگی است و از خداوند متعال می‌خواهیم بیش از پیش، قلوب ما را به انوار معرفت و محبت خویش و معرفت و محبت اهل‌بیت، منور فرماید تا در این ماه عظیم الشان برای نزول برکات و رحمات الهی آمادگی پیدا کنیم و از حق متعال که فیّاض علی الاطلاق است بخواهیم در ماهی که وعده فرموده به مغفرت بندگان و استغلال شیاطین، ما را موفق به اقتراب بیشتر به ساحت خویش فرماید که هیچ موهبتی بالاتر از این نیست.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رفتار غیرمنطقی و غیر عقلایی آمریکایی‌ها در طول این سال‌ها بویژه پس از خروج از برجام گفت: نفس خروج از برجام، بعد از قرارهایی که گذاشته بودند، بسیار غیر مسئولانه و غیر منطقی و خبیثانه بود. خصوصاً اینکه بعد از مدت‌ها مذاکره طولانی و سخت این توافق انجام شده بود و خروج آمریکا از آن علاوه بر اینکه رفتاری غیر متعهدانه بود می‌تواند موجب تنش در منطقه شود. متأسفانه در روزهای اخیر دشمنان ملت ما، بیشتر بر طبل تنش می‌کوبند. جمهوری اسلامی تا به حال خویشتنداری کرده است. نظام ما اگر چه با برجام، تمام مصالحی که مورد نظرش بود، را تأمین شده نمی‌دید، اما بر قرار خود پایدار بود و صداقت و تعهد خود را به خوبی نشان داد.

تا این لحظه فقط نامه انصراف مهرعلیزاده به وزارت کشور رسیده است/ نامزدها روز انتخابات هم می‌توانند انصراف دهند
هم اکنون بخوانید

وی به رفتارهای خصمانه آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: آمریکایی‌ها متأسفانه از همه زمینه‌های ناصحیح و ابزارهای رذیلانه برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند و در این چنین فضایی، مردم شریف ما همچنان که در طول سال‌ها مقاومت کرده اند، برای حفظ انقلاب مقاومت خواهند کرد.

آیت‌الله آملی با تاکید بر ضرورت تحقق مواضع مدبرانه دولت و مسؤولان افزود: از دولت محترم و تمام کسانی که در این موضوع به نحوی مسئولیت دارند انتظار می‌رود که با درایت و تدبیر گام‌های موثرتری در مقابل خروج آمریکا از برجام بردارند و آمریکایی‌ها بفهمند که این نظام، نظام مستقر و توانمندی است و اگر صبوری می‌کند از باب ضعف نیست.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پاسخ امروز رئیس‌جمهور محترم در برابر عهدشکنی آمریکا در برجام گفت: امیدواریم به‌دنبال برخی اقدامات و تصمیماتی که اخیراً گرفته شده، گام‌های موثرتری برداشته شود که به نفع اسلام و مسلمین و نظام جمهوری اسلامی تمام شود و مطمئن هستیم که نصرت الهی با کسانی است که با حق همراهی می‌کنند و به نفع حق عمل می‌نمایند و دشمنان جمهوری اسلامی که از همه مکاید شیطانی استفاده می‌کنند حتماً کیدشان نابود خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا