لیست ۷ نفره‌ تصدی شهرداری تهران قوی ‌نیست

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: از میان هفت نفر کاندیدای منتخب اعضای شورای شهر تهران حسینی مکارم سرپرست فعلی شهرداری تهران بیشترین رأی را کسب کرده است.

به گزارش اعتماد نو، محمد علیخانی در پایان پنجاه‌ و هشتین جلسه علنی شورای شهر تهران درجمع پایگاه خبریان گفت: برای تصدی سمت شهرداری تهران لیست قوی بسته نشد ولی باید برای اکثریت احترام بگذاریم. لیست هفت نفره‌ای که برای تصدی شهرداری تهران بسته شده است اصلا لیست قوی ‌نیست ولی باید به رأی اکثریت پایبند باشیم.

وی افزود: برای هفت نفر انتخاب شده باید استعلام‌های لازم انجام شود تا نهایتا بعد از رأی‌گیری گزینه شهرداری انتخاب شود این افراد باید اعتماد نو به نقل از برنامه‌های خود را اعلام  و به کمیسیون‌های شورا ارائه کنند و تیم‌های مد نظر خود را برای مدیریت شهری معرفی کنند.

 علیخانی در پاسخ به سوالی درباره اینکه چه کسی در بین هفت نفر بیشترین رأی را کسب کرده است، گفت:‌ آقای مکارم بیشترین رأی را کسب کرده است.

 وی در پاسخ به سوالی دیگر درباره نشان دادن برگه رأی اعضا به یکدیگر گفت:‌ این موضوع مشکلی ندارد و اعضا برای رأی دادن تصمیم حزبی را مد نظر قرار دادند.

منبع: ایسنا

مذکرات وین با پیشرفت همراه بوده است
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا