می‌خواهند برخی بندهای بودجه ۹۶ را حذف کنند تا دیوان محاسبات به آنها گیر ندهد

نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۶ مدعی شد بعضی دوستان این طرح را اکنون به مجلس آورده‌اند تا برخی بندهای بودجه را حذف کنند تا دیوان محاسبات به آنها گیر ندهد.

به گزارش اعتماد نو، علیرضا سلیمی در جریان نشست علنی امروز مجلس با اشاره به آخرین وضعیت طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس اظهار داشت: مجلس می‌تواند بنا بر اصل ۷۱ برقانون وضع کند حال ۱۶۶ نفر از نمایندگان طرحی دوفوریتی در مورد اعاده اموال نامشروع مسئولان تهیه کرده و در ادامه تعدادی به آن اضافه شد، اما هنوز خبری از آن نیست.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۶ مدعی شد بعضی دوستان این طرح را اکنون به مجلس آورده‌اند تا برخی بندهای بودجه را حذف کنند تا دیوان محاسبات به آنها گیر ندهد. آن هم در شرایطی بودجه سالانه است و اکنون وارد سال جدید شده‌ایم.

علی مطهری که ریاست جلسه علنی برای ساعاتی در اختیار داشت در پاسخ به این نماینده اصولگرا گفت: این طرح دوفوریتی در نوبت رسیدگی قرار دارد و حال آنکه طرح‌های دوفوریتی در نوبت قرار می‌گیرند و اگر خواستار تسریع در قرار گرفتن طرح در دستور هستید با نمایندگان امضاکننده طرح‌های دیگر صحبت کنید تا در صورت موافقت آنها این طرح با فوریت در اولویت قرار گیرد.

 

منبع: اعتماد نو به نقل از ایلنا

جایی برای بازگشایی پرونده هسته‌ای وجود ندارد/ایران پیشنهاد تبادل زندانیان با آمریکا ارائه داده است/ما به حرف ایالات متحده باور نداریم
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا