کارگزاران نظام در قوای سه‌گانه از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند

به گزارش اعتماد نو، بهروزنعمتی گفت: مسئولان نظام در قوای سه‌گانه نباید خیلی به مسائل حاشیه‌ای بپردازند. همچنین چهره‌های سیاسی در سه جریان اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقلین نیز نباید به اختلافات دامن بزنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حواشی به وجود آمده پیرامون اظهارات دادستان کل کشور نسبت به شهرداری و شورای شهر تهران، گفت: بنده از موضع‌گیری دادستان نسبت به شهرداری و شورای شهر اطلاعی چندانی ندارم اما این را می‌دانم که به عنوان مسلمان باید سخن آقای نجفی که بیماری و ناتوانی جسمی را دلیل استعفایش مطرح کرد، از همان ابتدا پذیرفته می‌شد.

وی ادامه داد: ایشان مدیری کارکشته است که سال‌ها معاون رییس‌جمهور، وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان اعتماد نو به نقل از برنامه و بودجه کشور بوده است و مدیری نیست که بخواهد از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند. شاید شورای شهر به حرمت موی سفید ایشان استعفای اول را نپذیرفت اما در نهایت استعفای دوم ایشان را قبول کرد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس با اشاره به پرونده‌های ارسال شده توسط نجفی به دستگاه قضایی و سرنوشت آنها در این قوه، گفت: پرونده‌هایی که توسط شهردار سابق تهران به قوه قضاییه ارسال شد حتما قابل رسیدگی در دستگاه قضایی است و به تجربه ثابت شده که این قوه کار خودش را انجام می‌دهد و حتما اینطور نیست که پرونده‌های رسیدگی نشده را از دستور خارج یا مختومه کند.

نعمتی تاکید کرد: دادستان کل کشور به عنوان نماینده مدعی‌العموم و نماینده مردم به صورت طبیعی اشرافیت بیشتری نسبت به این پرونده‌ها دارد.

پیام تبریک رئیس قوه قضاییه به قالیباف
هم اکنون بخوانید

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

دکمه بازگشت به بالا