هیچ کشوری اجازه دخالت در امور داخلی را نخواهد داشت

به گزارش اعتماد نو، علی‌اکبر ولایتی در حاشیه افتتاح سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در خصوص اظهارات رییس‌جمهور آمریکا، افزود: مردم دنیا عادت دارند حرف‌های نامربوط و متناقض را از رییس‌جمهور آمریکا بشنوند ولی کم کم اعتبارات سخنان این کشور به واسطه تناقض‌گویی و حرف‌های غیرمنطقی از بین رفته است.

ولایتی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه به راه خود که حمایت، استقلال و پیشرفت علمی و حضور فعال در منطقه است ادامه خواهد داد و به کمک کشورهایی که همراه ایران هستند، می‌رود.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران دفاع از خود در حوزه دفاعی را دارد و برای دفاع از خود از کسی اجازه نمی‌گیرد.

ولایتی در پاسخ به سوالی در خصوص وارد شدن نیروهای آمریکایی به سوریه، گفت: اینکه این نیروها در کشور سوریه بمانند و یا خارج شوند در اختیار این کشور نیست.

وی اضافه کرد: ‌بیش از هفت سال است که عربستان، آمریکا و صهیونیست‌ها به دنبال این هستند که حکومت قانونی سوریه را بگیرند و آن را اشغال کنند ولی تاکنون نتوانسته‌اند.

ولایتی اضافه کرد: امروز همه بر این باور هستند که خط مقاومت در ایران، لبنان و سوریه حرف اول را در منطقه می‌زند و هیچ کشوری اجازه دخالت در امور داخلی را نخواهد داشت.

منبع: ایسنا

خشم انگلیس از درز اطلاعات حمله منچستر به رسانه‌های آمریکا
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا