تحقق شعار سال موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

به گزارش اعتماد نو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نورالله قدرتی در مراسم آغاز سال کاری جدید که در سالن عدالت دادگستری کل استان برگزار شد، اظهار کرد: حلول سال جدید را خدمت همه همکاران خدوم دستگاه قضایی استان تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم سال ۹۷ برای همه شما عزیزان سالی سرشار از موفقیت، سربلندی و سعادت باشد.

وی افزود: امیدواریم با تلاش و همت آحاد مردم و مسئولین شعار سال که از سوی رهبر فرزانه انقلاب سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شد تحقق یابد و دستگاه قضایی استان نیز در جهت محقق شدن شعار سال تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت و در این مسیر نیز آمادگی کامل را داریم.

رئیس‌ کل دادگستری استان قزوین خاطرنشان کرد: همه باید تحقق شعار سال را برای خود یک تکلیف شرعی بدانند چون حمایت از تولید ملی و کالای داخلی موجب رونق اقتصاد داخلی و کاهش بسیاری از معضلات اجتماعی ازجمله بیکاری خواهد شد و درنتیجه موجب کاهش بسیاری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی می‌شود که از اولویت‌های اصلی دستگاه قضایی است.

قدرتی افزود: از زحمات همه شما همکاران قضایی و اداری در سال ۹۶ تقدیر و تشکر می‌کنم که با تلاش و کوشش، اهتمام، ازخودگذشتگی کارنامه قابل قبولی را برای دادگستری استان رقم‌زده‌اید و آرامشی را که در استان حکم فرماست حاصل تلاش و جدیت شما در عرصه‌های مختلف است.

این مقام قضایی بابیان اولویت‌های هشت‌گانه دادگستری استان در سال ۹۷ اظهار داشت: در سال پیش رو دستگاه قضایی استان تمام تلاش و اهتمام خود را برای به ثمر رساندن اولویت‌های هشت‌گانه دادگستری که کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی، کاهش ورودی‌ها، کاهش اطاله دادرسی، کاهش موجودی، کاهش نقض آراء، کاهش منازعات و اختلافات، کاهش نارضایتی‌های عمومی و کاهش جمعیت کیفری است به کار خواهد گرفت.

صدور ۲ هزار و ۸۸۶ أی جایگزین حبس در محاکم استان گلستان/ برخورد جدی با مدعیان وکالت تضمینی
هم اکنون بخوانید

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین افزود: با یاری خدای متعال و با تلاش شما همکاران این اولویت‌ها به نتیجه خواهد رسید و امیدواریم کوشش شما استمرار و قوت و عمق بیشتری یابد تا در راستای رسالت خدمتی دستگاه قضایی بتوانیم توفیقات بیشتری را رقم بزنیم و در عرصه خدمت به مردم گام‌های استوارتری برداریم.

 

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا