جمهوری اسلامی دارای شجره طیبه و عزمی مستحکم است

به گزارش اعتماد نو، حمید رضا ترقی اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی تنها نظامی است که بر اساس یک جمهوریت و اسلامیت در جهان شکل گرفته و توانسته استقلال خود را در قالب چنین حکومتی حفظ کند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی یک الگو و سرمشقی برای استقلال طلبان جهان و الگو و سرمشقی برای ملت‌هایی است که می‌خواهند اداره کشورشان را براساس دین و ایدئولوژی تنظیم کنند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: چنین نظامی و شاکله‌ی حکومتی در دنیا نظیر ندارد و نمونه‌ای مثل آن تاکنون به وجود نیامده است.

وی بیان کرد: این نوع حکومت که به لحاظ ساختار قدرت با داشتن ولایت و رهبری یک شخصیت کم نظیر در دنیا اداره می‌شود و هماهنگ کننده قواست توانسته در معادلات جهانی به یک قدرت تاثیرگذار  و تعیین کننده در معادلات جهانی و بین المللی و منطقه‌ای تبدیل شود.

ترقی ادامه داد: این نظام توانسته است اسلام را از یک دین فردی به یک دین اجتماعی و  دارای حکومت و سیادت تبدیل کند و زمینه افزایش و رشد عزت مسلمین در عرصه بین المللی و دنیا را فراهم کند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: ایران همچنان که در جنگ تحمیلی توانست با نیروهای ده‌ها کشور دنیا و نیروهای سلطه جهان مقابله کند و پیروز شود، امروز نیز جمهوری اسلامی با بازوان قدرتمند خود در منطقه به یک قدرت منطقه‌ای بلامنازع تبدیل شده و توانسته با نیروهای تروریستی اعزامی از ۹۰ کشور دنیا مقابله کند و در جنگ با آن‌ها به پیروزی برسد.

رحمانی‌فضلی به وزیر کشور ترکیه‌ تسلیت گفت
هم اکنون بخوانید

ترقی با بیان اینکه «امروز جمهوری اسلامی یک شجره طیبه شده که عزم آن بسیار مستحکم و قوی است و هیچ تهدید و تجاوزی اختلال در نظام پدید نمی‌آورد» گفت: کشور ما تحریف ناپذیر است و قدرت بازدارنده آن مانع هر گونه تجاوزی به این کشور و سرزمین است.

وی ادامه داد: شاخ و برگ های قدرت کشور ما ثمرات خود را در یمن، بحرین، سوریه، عراق، نیجریه و امثال آن نشان می‌دهد و این نظام نظامی است که لیبرال دموکراسی جهان را به چالش جدی کشیده است.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: همانطور که در خبرها ملاحظه می‌شود مساله ایران و موضوع ایران در راس اخبار، مذاکرات و مناسبات بین المللی ابرقدرت‌ها و اروپایی‌ها قرار دارد که نشان می‌دهد اصولا امروز در دنیا بدون توجه به ایران تصمیم جدی و قاطعی نمی‌شود گرفت.

 

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یک =

دکمه بازگشت به بالا