اجازه ایران هسته‌ای را نخواهیم داد

به گزارش اعتماد نو، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (امروز) بار دیگر به تکرار ادعاهای بی‌اساس و نخ‌نمای مقامات این رژیم علیه کشورمان پرداخت.

به نوشته روزنامه اورشلیم پست، لیبرمن گفت: اسرائیل مصمم به جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای است، این یک شعار و حرف نیست. ایران در سوریه حضور نظامی نخواهد داشت، ایران هسته‌ای وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: ما تنها حرف نمی‌زنیم بلکه عمل می‌کنیم.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین به موضوع تظاهرات علیه حصارکشی در مرز اراضی اشغالی در نوار غزه پرداخت که قرار است ۳۰ مارس  برگزار شود. وی گفت: پیشنهاد ما به جهان این است که خشمگین نشوند، در هر شرایطی ما باید خونسرد و مصمم باشیم، ما برای وقوع هر اتفاقی آماده هستیم.

این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که رژیم صهیونیستی خود تنها دارنده زرادخانه هسته‌ای در منطقه خاورمیانه به شمار می‌آید در حالیکه هیچگاه این مساله را به طور رسمی نپذیرفته است اما این رژیم با تکیه بر ادعاهای بی‌اساس خود مدعی می‌شود که ایران به دنبال دستیابی به تسلیحات هسته‌ای است.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز بارها در گزارشات خود درباره اعتماد نو به نقل از برنامه هسته‌ای ایران و روند اجرای اعتماد نو به نقل از برنامه جامع اقدام مشترک تایید کرده است که ایران به تعهدات خود پایبند است و هیچ شواهدی دال بر وجود انحراف در فعالیت‌های هسته‌ای ایران وجود ندارد.

منبع: ایسنا

اوباما قانون تمدید تحریم‌های ایران را امضا نکرد
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا