حتی یک نفر هم زنده از زیر آوار بیرون بیاید برای ما با ارزش است

به گزارش اعتماد نو، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی درباره آخرین وضعیت شهرستان سرپل ذهاب گفت: بیش از ۳۵۰ داغ بر دلمان نشسته و بیش از دو هزار نفر مصدوم شده‌اند. تیپ‌‌های یگان ارتش جمهوری اسلامی در منطقه مستقر شدند و کار آواربرداری توسط آنان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه با روشن شدن هوا یک پل هوایی بین کرمانشاه بر سرپل ذهاب برقرارکردیم و ۲۵۰ بالگرد دراین منطقه پرواز کردند که تاکنون بیش از ۶۰۰ مجروح را جابجا کردند، اظهار داشت: با استفاده از همین پل توسط هواپیماهای ۳۳۰ نیروی زمینی مجروحان را به کرمانشاه منتقل کردیم و چهار تیپ آواربرداری شهرستان پل سر ذهاب را برعهده گرفته‌اند.

فرمانده کل ارتش افزود: حتی یک نفر هم زنده بیرون بیاید برای ما با ارزش است. ارتش جمهوری اسلامی کار خود را با قدرت و شدت ادامه می‌دهد.

موسوی در مورد اقلام مورد نیاز مناطق آسیب‌دیده تصریح کرد: چادر، غذا و کنسرو بسیار نیاز است. ما هزار تخته چادر به همراه سایر مایحتاج به این شهرستان فرستادیم. با تاریک شدن هوا سرما افزایش پیدا خواهد کرد و ما به شدت به وسایل گرمایشی نیاز داریم.

وی درباره جان باختن سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران هم خاطرنشان کرد: در اماکنی که زلزله به وقوع پیوست برخی از جوانان ما جان خود را در پادگان‌ها از دست دادند اما داغ ملت آنقدر سنگین است که عزیزان ما در اولویت بعدی قرار دارد.

منبع: اعتماد نو به نقل از ایلنا

تشکر صادقی از رئیس‌ قوه‌قضائیه برای درخواست عفو زندانیان
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا