مهمترین سیاست استانداران پیگیری برنامه‌های دولت است

وزیر کشور گفت: مهمترین سیاست استانداران پیگیری اعتماد نو به نقل از برنامه‌های دولت است زیرا دولت با اعتماد نو به نقل از برنامه هایی که اعلام کرده از مردم رای گرفته است.

به گزارش اعتماد نو، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در بدو ورود به استان اصفهان در جمع پایگاه خبریان اظهار داشت: با توجه به جابه جایی هایی که در سطح استانداران در کل کشور وجود دارد؛ هدف از این کار انتقال تجربیات و استفاده از نیروهای جوان تر است تا بدین وسیله نوآوری و هماهنگی های بیشتر و وسیع تری در کشور ایجاد شود از این رو امروز در جریان این سفر برای معارفه آقای مهرعلیزاده به عنوان استاندار جدید اصفهان اقدام خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که مهمترین هدف و سیاست استانداران در دوره جدید چیست؟ گفت: مهمترین سیاست استانداران پیگیری اعتماد نو به نقل از برنامه‌های دولت است زیرا دولت با اعتماد نو به نقل از برنامه هایی که اعلام کرده از مردم رای گرفته و مقام معظم رهبری آن را تنفیذ و نمایندگان مجلس به وزرای دولت رای اعتماد دادند که این اعتماد نو به نقل از برنامه های دولت عملیاتی و اجرایی شود.

وزیر کشور تاکید کرد: در فرآیند انتخاب استانداران تلاشمان این است که از نظرات نماینده ولی فقیه در استان‌ها، نمایندگان مجلس و احزاب، ستادها و گروه‌ها استفاده کنیم که این هماهنگی و همکاری می‌تواند در مراحل بعدی در خدمت به مردم مفید و موثر باشد، در انتخاب استاندار اصفهان بدون هیچ زحمتی این کار انجام شد که این مسئله نشان دهنده آگاهی و شعور و درک بالای نمایندگان مجلس، نماینده ولی فقیه و احزاب بوده است و ان شاء‌الله امیدواریم این همکاری ادامه یابد تا بتوانیم به مطالبات مردم پاسخ مناسب دهیم.

امضای ۷۰ نماینده پای طرح استیضاح وزیر کشور به خاطر بحران پلاسکو
هم اکنون بخوانید

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شش =

دکمه بازگشت به بالا