رئیس‌جمهور باید شعارهای اصلاح‌طلبانه زمان انتخابات را این روزها مرور کند

به گزارش اعتماد نو، مصطفی کواکبیان درباره نطق روز گذشته خود در جریان رای اعتماد به وزرای نیرو و علوم گفت: من در صحن مجلس گفتم اتفاقات جالبی امروز افتاده است، اصولگرایان از وزرای دولت حمایت می‌کردند و اصلاح‌طلبان به آنان نقد داشتند.

وی ادامه داد: گفتم معلوم نیست آقای روحانی اصولگرا شده یا اصولگرایان ما اصلاح‌طلب شده‌اند و شایدم هر دو اتفاق افتاده است.

نماینده مردم تهران در ادامه با بیان این که در نطق خود گفتم معلوم نیست چه اتفاقی افتاده است، ادامه داد: آقای روحانی توجه کند که هیچ اصولگرایی به او رای نداده است؛ آنان در جمنا جمع شدند و آقای رئیسی را مطرح کردند.

وی تاکید کرد: همه اصلاح‌طلبان یک پارچه پشت سر آقای روحانی بودند لذا پایگاه رأی او اصلاح‌طلبی است و باید به این نکته توجه کند و آدرس آن را از یاد نبرد.

کواکبیان خاطرنشان کرد: ممکن است آقای رئیس‌جمهور بگوید من دیگر رأی نمی‌خواهم خیلی خب اما اصلاح‌طلبان که در آینده رأی می‌خواهند.

وی با بیان این که اگر مردم را از آمدن به پای صندوق‌های رأی مایوس کنیم یعنی اصلاح‌طلبان باید بروند و در خانه بنشیند، عنوان کرد: هرچه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی گسترده‌تر باشد اصلاح‌طلبان پیروزتر هستند.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری در پاسخ به این سوال که با توجه به دیداری که رئیس‌جمهور با جامعه روحانیت داشته آیا امکان دارد او به سمت اردوگاه اصولگرایان بازگردد، گفت: آقای روحانی اساسا هیچ‌گاه خود را اصلاح‌طلب نخواند و نگفت که من اصلاح‌طلب هستم اما انتظار این است که شعارهای اصلاح‌طلبانه دوران انتخابات را این روزها مرور کند.

اختلافات دهه ۷۰ کارگزاران و اصلاح طلبان، دیگر تکرار نمی‌شود
هم اکنون بخوانید

وی ادامه داد: راه برون رفت اصلاح‌طلبان تقویت حزب است باید ببینیم چند حزب پای کار داریم. ۱۵۷ نفر با ما عکس یادگاری گرفتند زنبیل را جای دیگر گذاشتند. باید ببینیم چند اصلاح‌طلب قرص و محکم داریم آن وقت بیاییم پای کرد.

کواکبیان تاکید کرد: اساسا دولت و مجلس هیچ کدام حزبی نیستند که باید این نقیصه برطرف شود.

منبع: اعتماد نو به نقل از ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =

دکمه بازگشت به بالا