انتقاد قائم‎مقام حزب اعتماد ملی از حکومت تندروها در رسانه ملی

به گزارش اعتماد نو، حجت‎الاسلام رسول منتجب‎نیا قائم‎مقام حزب اعتمادملی درباره رویکرد صدا و سیما نسبت به جریانات سیاسی به خصوص اصلاح‎طلبان اظهارکرد: بنده از گذشته بارها در مصاحبه‎ها و سخنان خود تاکید کردم که صدا و سیما یک مرکز ملی است و به تعبیر امام خمینی(ره) یک دانشگاهی است که در تمام خانه‎ها شعبه دارد و به ۸۰ میلیون مردم ایران تعلق دارد.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیما متعلق به جناح خاصی نیست تصریح کرد: صدا و سیما باید به حالت اولیه خود برگردد چرا که ما معتقدیم رسانه ملی از ملی بودن خود خارج شده و یک جریان و طیف خاص یعنی اصولگرایان افراطی و تند صاحب، مالک و سیاستگذار این سازمان شده است.

قائم‎مقام حزب اعتماد ملی تاکید کرد: صدا و سیما در شرایط فعلی هرروز بیشتر از گذشته از مردم فاصله می‎گیرند روندی که سبب شده تا مردم به سمت رسانه‎های غربی و بیگانه سوق پیدا کنند.

منتجب‎نیا خاطرنشان کرد: صدا و سیما باید به سمت ملی بودن خود برگردد و در برخورد با حوادث، سیاستگذاری و موضوعات مختلف کمال بیطرفی را حفظ کند روندی که سبب خواهد شد تا رضایت مردم و بیگانگان را حفظ کند.

وی اظهارکرد: اگر صدا و سیما رویه بیطرفی خود را حفظ کند بدون شک با استقبال و حمایت مردم و جریانات سیاسی مختلف روبه رو خواهد شد.

منبع: خبر فوری

بیانیه 110 نفر برای فشار به اصلاح طلبان است
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا