از رسانه نبايد ترسيد، حتي اگر زبان رسانه تند باشد

معاون اول رییس جمهور در افتتاحیه بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات گفت: نمایشگاه مطبوعات فرصتی است که در آن رسانه های مکتوب برای ارتقای ظرفیت خود تلاش می کنند.
جهانگیری اظهار کرد: به عنوان مسوول بخش اجرایی کشور باید بگویم رییس جمهور با علاقه همه ساله در نمایشگاه حضور می یابند امسال هم اعتماد نو به نقل از برنامه ریزی کرده بودیم اما کثرت کار و اعتماد نو به نقل از برنامه های واجب تری پیش آمد و از من خواستند بیایم لازم است مراسم سپاس رییس جمهور و دولت را به اصحاب رسانه برسانم خسته نباشید و خدا قوت بگوییم ما صمیمانه از شما مچکریم.
معاون اول رییس جمهور ادامه داد: از رسانه نباید ترسید حتی اگر زبان رسانه تند باشد؛مطبوعات محل ترویج اخلاقند نه میدان بی انصافی، روزنامه مزرعه محبت است نه کشتزار نفرت. رسانه میدان دوستی است نه محل دشمنی؛ محل همبستگی ملی است نه واگرایی؛ جامعه ما به نکات مثبت رسانه نیاز دارد
اسحاق جهانگیری در خاتمه گفت : دولت، رسانه حساس شجاع را هم به سود جامعه می داند هم به سود دولت .جامعه نیازمند رسانه هایی است که مورد اطمینان مردم باشند، مرجعیت سیاسی اجتماعی داشته باشند، دیده شوند و خریده شوند.

منبع: ایسنا

جهانگیری: دولت دوازدهم نگاهی ویژه به دانشگاه‌ها خواهد داشت
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا