پاسخ روحانی به اظهارات سخیف ترامپ، قاطع بود

به گزارش اعتماد نو، سردار سرتیپ احمد وحیدی ، با اشاره به اظهارات رییس‌جمهور امریکا و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: پیروزی‌های پی در پی محور مقاومت در سوریه و عراق و در آستانه شکست کامل قرار گرفتن داعش نظام سلطه را کاملا عصبانی کرده است.

آمریکا فکر می‌کرد می‌توانند با مدیریت داعش محور مقاومت را مدیریت کند

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند با مدیریت داعش محور مقاومت را مدیریت کنند اما اینک داعش در آستانه شکست و نابودی است و به همین خاطر عصبانی هستند و عصبانیت خود را در قالب آن جملات نشان می‌دهند.

سخنرانی ترامپ نشاندهنده قدرت جریان مقاومت است

رئیس دانشگاه عالی دفاع و مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی با بیان اینکه آن جملات بی‌مایه و سخیفی که نشاندهنده فرهنگ پایین و سیاست‌ورزی بسیار ضعیف آمریکایی‌ها است، اظهار داشت: البته آن سخنرانی نشاندهنده قدرت جریان مقاومت است. آنها می‌خواهند جریان مقاومت را از این پیروزی‌های درخشان دور بکنند و به همین خاطر این اظهارات بی‌پایه، سخیف و به دور از هرگونه منطق را مطرح می‌کنند.

پاسخ ایران به اظهارات سخیف ترامپ قاطع است

وحیدی در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌‌تان از نطق رییس‌جمهور در پاسخ به این سوال که در مجمع عمومی سازمان ملل چیست تصریح کرد: جواب جمهوری اسلامی ایران به این اظهارات بی‌منطق، بی‌پایه و سخیف و حتی به دور از سیاست‌ورزی پاسخ قاطعی خواهد بود و آقای رییس‌جمهور هم پاسخ قاطعی دادند.

منبع: اعتماد نو به نقل از ایلنا

انتقاد دبیرکل موتلفه از نسخه‌پیچی متضمن توبه از انقلاب
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا