وزارت ورزش به زودی درباره وضعیت «استقلال» تصمیم‌گیری می‌کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت واگذاری هرچه سریعتر باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت که وزارت ورزش به زودی درباره وضعیت مدیریت باشگاه استقلال تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش اعتماد نو، بهروز نعمتی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در هفته گذشته با مسئولین وزارت ورزش، معاونین وزیر، هیئت مدیره باشگاه استقلال و آقای منصوریان جلسات و مذاکراتی داشتم و قرار شد هرچه زودتر نسبت به حل مشکلات این باشگاه فوتبال اقدام شود.

وی افزود: با توجه به ماموریت آقای سلطانی فر به مسابقات ترکمنستان مقرر شد هرچه زودتر شورای معاونین وزارت ورزش تشکیل شود و درباره وضعیت مدیریت باشگاه استقلال اتخاذ تصمیم شود.

نعمتی از پیگیری وضعیت باشگاه استقلال از سوی فراکسیون ورزش خبر داد و گفت: اگرچه من پرسپولیسی هستم اما امیدوارم آقای سلطانی فر و همکارانش هرچه زوتر مشکلات باشگاه استقلال را حل کنند. به هر حال استقلال و پرسپولیس طرفدارانی در سطح کشور دارند و باید مورد حمایت قرار گیرند.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: ما زمانی تلاش کردیم این دو باشگاه پرطرفدار واگذار شوند اما این اتفاق نیفتاد. امیدواریم هرچه زودتر این کار انجام شود و مدیریت این دو باشگاه به دست اهلش سپرده شود چراکه آنها خودشان بهتر از دیگران می‌توانند تصمیم گیری کنند.

منبع: ایسنا

سفیر ایران در لبنان با رئیس پارلمان این کشور دیدار و رایزنی کرد
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا