احسان مازندرانی اعتصاب غذا نکرده است

به  گزارش اعتماد نو، حسین تاج در گفت‌وگویی، در رابطه با آخرین وضعیت احسان مازندرانی گفت: بر اساس آخرین پیگیری‌ها که تا روز چهارشنبه انجام شد، قرار بود در خصوص اعطای حق مرخصی متصل به آزادی آقای مازندرانی تصمیم‌گیری شود.

او ادامه داد: ازطرف دادسرای فرهنگ و رسانه روز چهارشنبه اعلام شد که نامه‌ای به دادستانی تهران تقدیم شده تا با توجه به مدت زمان اندک باقیمانده به پایان حبس، به آقای مازندرانی مرخصی متصل به آزادی داده شود.

وکیل احسان مازندرانی یادآور شد: این پیگیری‌ها ادامه داشت تا آنکه اعلام شد پیگیری مرخصی متصل به آزادی موکلم ارتباطی به دادسرای فرهنگ و رسانه ندارد و موضوع باید مستقیما از طریق دادستانی مورد پیگیری قرار بگیرد.

تاج با تکذیب اعتصاب غذای احسان مازندرانی اظهار داشت: آقای مازندرانی به خاطر مشکلات جسمی و بیماری خود چیزی جز آب نمی‌تواند بخورد. او مطلقا اعتصاب غذا نکرده است و هر چیز دیگری هم به غیر از آب بخورد، معده‌اش آن را پس می‌زند.

وی افزود: در صورتی که ۱۸ روزی که موکل در سال ٩١  در بازداشت بوده و احتساب یک ماهی که وی به اشتباه آزاد شده بود، مورد محاسبه قرار بگیرد و جزو مدت زمانی که وی باید در زندان باشد، قرار گیرد آنگاه آقای مازندرانی باید ۲۳ شهریورماه آ‌زاد شود.

وکیل مازندرانی در خصوص احتساب یک ماهی که موکلش به اشتباه آزاد شده بود، تصریح کرد: هنوز کسی مسئولیت این اشتباه را برعهده نگرفته است. مسوولان ذیربط می‌گویند آن اشتباه تقصیر ما نبوده است و به نظر می‌رسد تنها زیان دیده از آن ماجرا موکل من باشد و این درحالی است که موکل صراحتاً و بطور مکتوب این اشتباه را اعلام کرده است لیکن مورد توجه قرار نگرفته و به همین خاطر درخواست ما آن است که این مدت زمان، جزو مدت حبس آقای مازندرانی محسوب شود.

قمی: حاکم شدن عدالت در جامعه مردم را به انتخابات متمایل می‌کند
هم اکنون بخوانید

 

 

منبع:اعتماد نو به نقل از ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا