تهران با ایده‌آل‌های نظام فاصله بسیاری دارد

به گزارش اعتماد نو، محمدعلی نجفی در مراسم تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی(ره) گفت:  خوشحالم که روز اول کاری خود را به حرم آمده‌ام تا با امام راحل تجدید بیعت کنم. امیدوارم شوراها همه جا در راستای خدمت‌رسانی بیشتر تلاش کنند و توفیقات الهی شامل حالشان باشد.

او ادامه داد: در اینجا جا دارد از یکی از استوانه‌های بزرگ انقلاب اسلامی ایران آیت الله هاشمی رفسنجانی یاد کنیم و خوشحال هستیم که با انتخاب اعضای شایسته اعضای شورای شهر تهران محسن هاشمی به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شد و افتخار می‌کنیم که در خدمت ایشان هستیم.

شهردار تهران با تاکید بر اینکه تلاش‌های زیادی توسط شهردار قبلی کشیده شده است، افزود: با وجود این تلاش‌ها، تهران با ایده‌آل‌هایی که در تراز نظام جمهوری اسلامی است، فاصله فراوان دارد و کار در این شهر نوعی خدمت و عبادت محسوب می‌شود.

نجفی با تاکید بر اینکه تهران نیاز به آسایش و آرامش بیشتر دارد، افزود: امیدواریم با جذب مشارکت مردم و پرسنل شهرداری تهران بتوانیم خدمات ارزنده‌ای را ارائه کنیم تا پیش روی مردم عزیز رو سفید باشیم و از سیدحسن خمینی که این فرصت را برای ما فراهم کردند، پیشاپیش تشکر می‌کنم.

منبع:اعتماد نو به نقل از ایلنا

۳ شعبه مهم و ملی برای رسیدگی به تخلفات فروش بلیت هواپیما اختصاص یافت
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا