امروز

شنبه, ۱۶ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۲:۲۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

تهران پیشانی مدیریتی کشور است و امیدواریم در فضای اخلاق‌مدار، جابه جایی شهردار صورت پذیرد
اخبار, سیاسی, نهادها

به گزارش اعتماد نو، اسماعیل دوستی در سیصد و شصت و نهمین جلسه شورا گفت : برخی فضاسازی‌های رسانه‌ای ایجاد شده مبنی بر این که در شهرداری تهران اقدامات مناسبی برای شهر انجام نشده و ماحصل اقدامات شهرداری بدهی های انباشته ای[…]


به گزارش اعتماد نو، اسماعیل دوستی در سیصد و شصت و نهمین جلسه شورا گفت : برخی فضاسازی‌های رسانه‌ای ایجاد شده مبنی بر این که در شهرداری تهران اقدامات مناسبی برای شهر انجام نشده و ماحصل اقدامات شهرداری بدهی های انباشته ای است که بر جای مانده است .

وی ادامه داد : در این جو سازی ها بیان شده که باید ۱۰ سال بگذرد تا این مشکلات جبران شود، من معتقدم این نگاه بی‌انصافی و دیدن نصفه خالی لیوان است؛ شایسته است در کنار ضعف‌ها، نقاط قوت نیز مطرح و به آن پرداخته شود.

وی افزود: باید در پایان دوره مدیریت کنونی شهر تهران در فضایی مثل همیشه صمیمی و با گفتن «خدا قوت» شهردار تهران را بدرقه کنیم.

دوستی همچنین با اشاره به رویکرد جریان دیگری از رسانه ها گفت : برخی دیگر می‌خواهند شورا و شهردار آینده را ناکارآمد جلوه دهند که این موضوع نیز سزاوار نیست و بهتر است فضای عمومی تهران اخلاق‌مدار باشد. تهران پیشانی مدیریتی کشور است و امیدواریم در فضای اخلاق‌مدار، این نقل و انتقالات صورت پذیرد زیرا نه تضعیف گذشتگان شایسته است و نه باید مردم را نسبت به آیندگان مأیوس کنیم.

مهدی چمران نیز با تائید سخنان دوستی گفت: هرچه مدیران آینده شهر بهتر کار کنند برای ما بهتر است و انشاءالله در کارشان موفق باشند.

 

 

منبع:دیده بان ایران

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی