بانک صادرات ایران مسیر جدیدی را آغاز کرده است

به گزارش اعتماد نو، لشکر بلوکی در این دیدار تأکید کرد: براساس نقشه راه بانک صادرات ایران، هر شعبه به یک سوپرمارکت مالی تبدیل می شود تا از این طریق درآمدهای کارمزدی افزایش یابد و ٣ هزار شعبه و باجه بانک صادرات ایران در اقصی نقاط کشور، محلی برای ارائه انواع خدمات مالی، ارزی و بیمه ای و … می شوند.

وی با اشاره به برخی اولویت‌های نقشه راه بانک اظهار داشت: براساس این نقشه تا سال ١٤٠٠، انجمادزدایی از دارایی‌های بانک به ویژه وصول مطالبات معوق یکی از مهم‌ترین اولویت‌های بانک خواهد بود که نیاز به تلاش و کارگروهی تمام کارکنان دارد.

عضو هیأت‌مدیره با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های دستیابی به سودآوری، کاهش هزینه‌های بانک و قیمت تمام شده پول از طریق جذب منابع ارزان‌قیمت است، گفت: راهبرد اصلی بانک، کاهش سهم منابع گران قیمت در پرتفوی منابع بانک است.

لشکر بلوکی در پایان سخنانش گفت: در صنعت بانکداری، جلب رضایت کارکنان و افزایش انگیزه و تعلق سازمانی از محرکه‌های اصلی بهبود بهره‌وری است که این مسئله دغدغه مدیران عالی بانک نیز می‌باشد.

عضو هیأت‌مدیره بانک صادرات ایران در خصوص زمان باز شدن نماد بانک در بورس نیز گفت: خوشبختانه صورتهای مالی با تعدیل مثبت نسبت به پیش بینی قبلی بسته شده و گزارش حسابرس نیز اخذ شده و اکنون آماده برگزاری مجمع هستیم و متعاقباً پیش نیازهای باز شدن نماد به سرعت فراهم خواهد شد.

دکتر لشکر بلوکی در پایان سخنانش گفت: بدلیل تلاش های صورت گرفته، اکنون در آستانه بازگشایی نماد بانک صادرات، آینده شفاف تری پیش روی سهامداران، مدیران و سایر ذینفعان قرار دارد.

آتشی که تاج به دامن فوتبال انداخت؛ ویلموتس پول 12 سالش را 5 ماهه گرفت/ چرا ایران بازنده مطلق پرونده بود؟
هم اکنون بخوانید

 

 

منبع:اعتماد نو به نقل از ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا