بُعد نظامی بسیج تقویت می‌شود

به گزارش اعتماد نو،  سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور که در اردوگاه مالک اشتر و در جمع ۲۰۰ نفر از فرماندهان گردان‌های بیت‌المقدس حضور یافته بود، از روند آموزشی آنان بازدید کرد و در سخنانی با اشاره به اهمیت تقویت بُعد نظامی در بسیج گفت: هدف ما از برگزاری دوره‌های آموزشی برای فرماندهان گردان‌های بیت‌المقدس ایجاد آمادگی هرچه بیشتر در سطح گردان‌های رزمی بسیج در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی در همه ادوار اهمیت بالایی دارد، گفت: تلاش ما بر این است که فرماندهان گردان‌ها، گروهان‌ها و دسته‌های بیت‌المقدس در عین کسب بصیرت اسلامی و انقلابی از چابکی و جسارت لازم برای ورود در عرصه‌های دفاعی برخوردار شوند.

وی با توجه به اهمیت آموزش تا آخرین رده در بسیج گفت: سال ۹۶ یکی از اولویت‌های بسیج برگزاری دوره‌های آموزشی لازم برای اعضای گردان‌های بیت‌المقدس است که سازمان بسیج و سپاه‌های استانی تدابیر لازم را برای این امر اتخاذ کرده‌اند.

غیب‌پرور با بیان اهمیت کار گروهی گفت: ما در کار گروهی نیاز به تمرین بیشتر داریم و این دوره فرصت خوبی است تا فرماندهان گردان‌ها کار گروهی را در عرصه‌های مختلف تمرین کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اهمیت سازماندهی صحیح افراد در گردان‌های رزمی اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم که از ظرفیت بسیج در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه نظامی استفاده و قدرت دفاعی کشور را تقویت کنیم. گردان‌های بیت المقدس در این زمینه نقش مهمی را ایفا خواهند کرد.

 

 

منبع:آنا

چرا مردم کاهش تورم را احساس نمی‌کنند؟
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا