منتجب نیا: برخی احزاب به ستاد انتخابات تبدیل شده اند

همایش فصلی خانه احزاب صبح امروز  با حضور نمایندگان احزاب سراسر کشور در وزارت کشور برگزار شد.

در این مراسم  قدرت‌الله حشمتیان رییس دوره‌ای خانه احزاب، علی اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس‌جمهور، غلامحسین کرباسچی عضو حزب کارگزاران، محمود صادقی، حجت‌الاسلام منتجب‌نیا، سید محمود میرلوحی، حسین کمالی، شهاب‌الدین صدر و دیگر نمایندگان احزاب کشور حضور داشتند.

به گزارش اعتماد نو ، حجت الاسلام رسول منتجب‌نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در همایش فصلی خانه احزاب گفت: وجود خانه احزاب فرصت مناسب و مغتنمی است که باید توجه شود و اگر در دولت گذشته در آن را بستند، باید اکنون از این فرصت استفاده شود.

وی افزود: خانه احزاب می تواند مرکزی برای تقویت احزاب باشد، بخشی از آن مربوط به حاکمیت و دولت می‌شود و بخشی مربوط به خود احزاب می‌شود.

منتجب نیا با بیان اینکه ما اگر منتظر دولت و مسئولان بمانیم انتظار به حقی نیست و سخت است ناظری بپذیریم که بخواهد احزاب را تقویت کند، اظهار داشت: عمده این مشکل به خود ما بر می‌گردد و در برابر فرهنگ غلطی که می‌گوید کشور ما حزب گریز است، باید فرهنگ سازی کنیم. بدون حزب نمی‌توانیم به توسعه برسیم.

قائم مقام حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه برخی احزاب به ستاد انتخابات تبدیل شده اند، گفت: خانه احزاب می‌تواند کانونی برای تجمیع نظرات و ارائه فرهنگ سیاسی و فرهنگ تحزب باشد تا بتوانیم اخلاق سیاسی را به جامعه تزریق کنیم.

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۶_۰۹-۰۹-۵۰

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۶_۱۰-۵۸-۳۱ (1)

 

 

منبع:اعتماد ملی

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۶_۰۹-۰۹-۵۰

photo_۲۰۱۷-۰۷-۰۶_۱۰-۵۸-۳۱ (1)

افتتاح ۶ پروژه بزرگ انتقال و فوق توزیع استان کرمان با حضور وزیر نیرو
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا