روسیه تصاویر محل مرگ احتمالی سرکرده داعش را منتشر کرد

وزارت دفاع روسیه عکس مرکز فرماندهی بمباران شده داعش و محل مرگ احتمالی ابوبکر البغدادی سرکرده این گروه تروریستی را در شهر رقه سوریه منتشر کرد.

به گزارش اعتماد نو به نقل از جماران، وزارت دفاع روسیه روز جمعه در تصویری که منتشر کرد، مقر فرماندهی داعش در جنوب شهر رقه پیش و پس از بمباران توسط بمب افکن های روسی را در اختیار رسانه ها قرار داد.
خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از وزارت دفاع روسیه در مورد بمباران مقر داعش نوشته است: در این حادثه شمار زیادی از مقام های ارشد و فرماندهان رده های مختلف داعش کشته شده اند و موضوع هلاکت البغدادی بررسی می شود.
دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین نیز امروز گفت که موضوع بمباران مقر داعش و کشته شدن احتمالی البغدادی به ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه گزارش شده است و به دقت این وضعیت را پیگیری می کند.
وزارت دفاع روسیه امروز اعلام کرده بود که اقدام های لازم را برای روشن شدن احتمال هلاکت ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در جریان بمباران هواپیماهای روسی انجام می دهد.
در بیانیه این وزارت خانه که انتشار یافت،گفته شد: براساس اطلاعات دریافتی، محل بمباران شده توسط بمب افکن های روسی نزدیک شهر رقه در سوریه محل نشست مقام های ارشد داعش بوده است.
روزنامه کامرسانت به نقل از این بیانیه نوشت: بر اثر این بمباران که (هفت خرداد) در جنوب رقه انجام شد، مقام های ارشد داعش از جمله ۳۴ مقام، ۳۰ فرمانده رده های مختلف و ۳۰۰ تروریست کشته شده اند.
بنا به اطلاعات انتشار یافته، ابوالحاجی مصری فرمانده منطقه رقه، ابراهیم النایف فرمانده السحنه، و سلیمان الشیخ رئیس بخش امنیت داعش جزو کشته شدگان هستند.
وزارت دفاع روسیه در پایان نوشته است: موضوع احتمال حضور البغدادی در نشست هدف بمباران بمب افکن های روسی و هلاکت وی بررسی می شود.

باید با تکرار حقایق مربوط به امام و انقلاب مجال تحریف را از تحریف‌کنندگان بگیریم
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا