مقایسه عملیات های تروریستی در دولت احمدی نژاد و روحانی + جدول

به گزارش اعتماد نو به نقل از دیدبان ایران، واقعه تلخی که روز چهارشنبه ( ۱۷ خرداد) در ساختمان مجلس شورای اسلامی و مرقد حضرت امام خمینی در بهشت زهرا  در تهران اتفاق افتاد ضمن به درد آوردن قلب آحاد مردم، حرف و حدیث های بسیاری راا در بین برخی کاربران شبکه های اجتماعی به دنبال داشت. هرچند تنها چند ساعت پس از وقوع این حادثه اکثریت کابران شبکه های پرمخاطب مجازی از جمله توییتر و تلگرام با به راه انداختن کمپین ها و هشتگ های سیاسی نظیر #ما_همه_باهمیم سعی کردند ضمن  حفظ آرامش؛ در جهت وحدت ملی گام بردارند اما در این بین و در کمال ناباوری، برخی بزرگان جناح اصولگرایی کشور نه تنها در جهت حفظ آرامش حرکتی انجام ندادند بلکه با اظهار نظرهای بعضا” کودکانه سعی کردند تا قصور احتمالی بوجود آمده در پی این اتفاق دردناک را متوجه دولت و جناح رقیب کرده تا از این فرصت بوجود آمده به نحو مطلوبی استفاده نمایند. احمد توکلی، الیاس نادران و تنی چند از همراهان دو نامزد شکست خورده انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه گذشته از جمله افرادی بودند که در چنین شرایط هولناکی به جای مدیریت و یکپارچه کردن مردم در مقابل تروریست ها، در نقش اپوزوسیون دولت گام برداشتند.

برخی ها با بغض و کینه درصدد برهم زدن این اتحاد علیه تروریسم بر آمدند و شروع به ساخت جک و توهین و تهمت و بیانیه علیه شخص دوم مملکت و دیپلمات برجسته کشور یعنی محمد جواد ظریف و دولت قانونی بر آمدند.

 به سخره گرفتن برجام و حمله مجدد به سخنان و شعارهای حسن روحانی در طی دوران تبلیغات ریاست جمهوری از جمله مواردی بود که طی دو روز گذشته نقل محافل این طیف از کابران در فضای مجازی و حقیقی بود که باعث رنجش خاطر بسیاری از مردم گردید.

رییس جمهور ۲ قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد
هم اکنون بخوانید

به همین منظور برخی فعالین سیاسی کشور با یادآوری و بازنشر برخی حوادث و ترور های عجیب و دردآور دوران هشت ساله محمود احمدی نژاد، ضمن برشمردن مصائب آنروزها و ناامنی که برای دانشمندان هسته ای کشور بوجود آمده بود از این دسته از به اصطلاح بزرگان اصولگرایی خواستند که برای بررسی آنچه که از آن به عنوان گذار از «پیچ سخت سیاسی پس از جنگ» ذکر شده؛ به حافظه تاریخی خود رجوع کرده و سپس دولت ۲۴ میلیونی برآمده از دلت ملت را مورد شماتت خود قرار دهند.

به همین خاطر قصد داریم ضمن محکوم کردن اعمال شنیع تروریست های وابسته به دستگاه های امنیتی رژیم صهیونیستی و درود به روح بلند شهدای هسته ای و شهدای ترور به برخی از این عملیات ها که در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد در کشور اتفاق افتاده اشاره کنیم که مشروح آن در پی می آید.

و عملیات های تروریستی دیگر که آمار دقیق ان را فقط وزارت محترم  اطلاعات دارد و ما فقط به این چند نمونه که در اینترنت یافت شده ، بسنده میکنیم

اما همانطور که سید محمود علوی در سخنان رو پنج شنبه خود در بین پایگاه خبریان اشاره کرد متاسفانه در بیشتر موارد برخی افراد تنها به اتفاق رخ داده رجوع می کنند و به صدها عملیات خنثی سازی و یا دستگیری و بازداشت تروریست طی فاصله سالهای ۹۲ الی ۹۶ که منطقه دستخوش حملات گسترده تکفیری های و تروریست های داعش بود، توجه ای ندارند.

آمار ها و گفته های وزیر اطلاعات نشان میدهد تمام گروه های تروریستی به فضل الهی در چند سال گذشته از هر گونه اقدامی توسط سربازان گمنام امام زمان شناسایی و دستگیر شدند و این اتفاقات به ندرت پیش می آید . البته نیروهای امنیتی قول انتقام سخت را به مردم داده اند و ما منتظریم ….

هشدار هواشناسی نسبت به احتمال رخداد دمای ۵۰ درجه در دو استان
هم اکنون بخوانید

در آخر ضمن دعا برای شادی روح شهدای ترور ۱۲ رمضان امیدواریم با بازداشت همه عوامل دخیل در عملیات تروریستی اخیر، جمهوری اسلامی ایران برای همیشه از وجود اینگونه مشکلات و مصائب در امان بماند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا