ترامپ امروز با ابومازن دیدار می کند

رئیس جمهوری آمریکا در آخرین روز از سفر به خاورمیانه، با ادعای به سرانجام رساندن مذاکرات سازش، با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار خواهد کرد.

به گزارش اعتماد نو ، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا قرار است در دومین روز از سفر خود به سرزمین های اشغالی با ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کند.

ترامپ دیروز دوشنبه در بدو ورود به فرودگاه تل آویو، با تمجید از روابط ناگسستنی آمریکا و رژیم صهیونیستی از وجود موقعیتی نادر برای برقراری سازش با فلسطینیان سخن گفت.

این در حالی است که از ۳ سال پیش تاکنون، تشکیلات خودگردان و تل آویو، مذاکرات مستقیمی با یکدیگر نداشته اند و خود ترامپ نیز به دشواری این مسئله معترف است.

گفتنی است این آخرین روز از سفر خاورمیانه ای ترامپ محسوب می شود و وی بعد از آن، عازم واتیکان خواهد بود تا به این ترتیب ژست عوام فریبانه خود مبنی بر تلاش برای برقراری صلح میان ادیان ابراهیمی (اسلام، یهودیت و مسیحیت) را کامل کند.

 این در حالی است که وی دیروز، در ادامه گزافه گویی هایی که در سفر به عربستان و دیدار با سعودی ها، مطرح کرده بود؛ ایران را تهدیدی برای امنیت جهان برشمرد و مدعی شد که هرگز به این کشور اجازه دستیابی به تسلیحات اتمی را نخواهد داد!

این ادعا در حالی مطرح می شود که آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور فتوائی، ساخت و استفاده از تسلیحات هسته ای را حرام اعلام کرده اند.

منبع:دیده بان ایران

افزایش ۲۰ درصد تجارت ایران و روسیه/ تهران و باشقیرستان تجارت بلندمدت داشته باشند
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا