حمایت رئیس دولت اصلاحات پیروزی روحانی را قطعی کرد

رحمت الله بیگدلی، عضو حزب اعتماد ملی گفت: رهبر اصلاحات به واسطه شخصیت بسیار کاریزماتیک و نجیبی که دارد شخصیت بسیار محبوبی در دید جهانیان به ویژه ایرانیان است و در دل آنها جای دارد. وقتی او از فردی حمایت می کند اگر مردم ذره ای در اعتماد به آن فرد تردید داشته باشند با حمایت او به ثبات می رسند.

به گزارش اعتماد نو به نقل از سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی  دکتر حسن روحانی – وی با اشاره به اینکه نمونه این اتفاق را بارها در انتخابات مجلس و همچنین سال ۹۲ تجربه کرده‌ایم، عنوان کرد: در انتخابات سال ۹۲ که بسیاری از تحلیل گران احتمال پیروزی آقای روحانی را پایین می دیدند اما با حمایت مرحوم آیت الله هاشمی و رئیس دولت اصلاحات  بلافاصله جنبشی بسیار عظیم در کشور را افتاد و همه هجمه ها و تخریب های رقبای آقای روحانی را نقش بر آب کرد و روحانی را بر مسند رئیس جمهوری نشاند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه در انتخابات مجلس نیز حمایت بزرگان اصلاحات زمینه ای را فراهم آورد که اصولگرایان حتی نتوانستند یک نفر از اعضای خود را وارد مجلس کنند، ادامه داد: در انتخابات خبرگان نیز شاهد بودیم که با حمایت بزرگان اصلاحات لیست غیر مقبول آنها پیروز انتخابات باشد. در انتخابات فعلی هم اوضاع بر همین منوال است،حمایت او قطعا سرنوشت انتخابات را به طور جدی تغییر خواهد داد.

او در ادامه سخنانش تاکید کرد: زمینه پیروزی حسن روحانی از ابتدا فراهم بود، اما حمایت  رئیس دولت اصلاحات این پیروزی را مسلم و قطعی کرد که بدون تردید روحانی را با فاصله بسیار زیاد از رقبای خود پیروز انتخابات کند.

همیشه مشکوک بودن به پژوهشگران و اساتید حرفی نادرست است
هم اکنون بخوانید

بیگدلی با اشاره به اینکه حمایت سیدمحمدخاتمی امیدهای رقبا را ناامید کرد، تصریح کرد: دیروز شاهد انصراف قالیباف از عرصه انتخابات بودیم که ناشی از این حمایت بود. او دید که بودنش هیچ فایده ای ندارد و حتی ممکن است به ضرر آن جریانی شود که مقبول رقبا است درنتیجه امروز رسما کناره‌گیری خود را اعلام کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دو =

دکمه بازگشت به بالا