رقبای روحانی درصدد تخریب و اتهام زنی به دولت هستند

حجت الله میرزایی، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در ارزیابی سومین دور مناظراهای تلویزیونی کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: رقبای روحانی و جهانگیری در این مناظره تلاش کردند که اقدامات دولت در این چهار سال را مورد تخریب قرار دهند و به آنها اتهام بزنند.

به گزارش اعتماد نو، وی در گفت وگو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- اظهار کرد: روحانی و جهانگیری هم مجبور بودند پاسخ این اتهامات را بدهند، هم موانع و سنگ اندازی های رقبای خود و هم در فرصت باقی اعتماد نو به نقل از برنامه ها و سیاست های خود را برای آینده بگویند اما باز هم اجازه طرح اعتماد نو به نقل از برنامه ها و سیاست ها داده نشد.

این صاحب نظر مسائل اقتصادی در ادامه با بیان اینکه سیاست های دولت یک مسیر مستمر و ادامه دار است، عنوان کرد: درست است که با انتخاب  روحانی باز رئیس جمهور همان رئیس جمهور قبلی است اما دولت جدیدی به نام دولت دوازدهم مستقر می شود و سیاست ها از توالی زمانی و منطقی مشخصی برخوردارند. طبیعی است که دولت دوازدهم سیاست ها و اعتماد نو به نقل از برنامه های مجزا و قابل روشن خواهد داشت و الزاما هرآنچه باید صورت بگیرد نمی توانست در چهار سال به سرانجام برسد.

وی افزود: در این دولت مقدمات، زمینه ها و تمهیدات متعددی برای رسیدن به ثبات و نقطه صفر انجام شده، همچنین بخش عمده ای از وقت دولت برای آوار برداری از اقتصاد دولت گذشته اختصاص داده شده است.

بایدن خطاب به ترامپ: زمان آن رسیده که بزرگ شوید
هم اکنون بخوانید

میرزایی با اشاره به اینکه دولت یازدهم با حجم عظیمی از خرابی ها و ویرانی های سال ۹۲ ، نظام در هم ریخته و رو به ورشکستگی در بانک ها، دو سال پیاپی ۹۱ و ۹۲ رشد اقتصادی منفی که چیزی حدود ۱۰ درصد بود، سازمان های کارشناسی تعطیل و از هم پاچیده به خصوص در سازمان بودجه و اعتماد نو به نقل از برنامه ریزی، تعهیدات بسیار زیاد دولت که در طول تاریخ بی سابقه بوده است روبه رو بوده، تاکید کرد: بخش مهمی از وقت و انرژی دولت در دوره گذشته جهت رسیدن به یک وضع نسبتا با ثبات و اقتصاد مبتنی بر اعتماد منسوخ شده است. دولت در راه رسیدن به ثبات و آرامش نسبی برای سیاست گذاری رونق بخش و ایجاد فضای قابل اعتماد در سطح بین المللی و جهانی موفق بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نه =

دکمه بازگشت به بالا