دولت دوازدهم ادامه دولت اعتدال و اصلاحات است

همایش حامیان روحانی در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی با قرائت آیاتی چند از قرآن کریم با حضور حسن روحانی، اسحاق جهانگیری و چهره های سیاسی و هنری کشور در ورزشگاه ١٢هزارنفری آزادی آغاز شد.

به گزارش اعتماد نو به نقل از سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی – همایش حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی در حالی آغاز شد، که سالن محل همایش ساعت‌ها قبل از اعتماد نو به نقل از برنامه مملو از جمعیت حامی روحانی بود.

حضور چشم‌گیر هنرمندان و ورزشکاران در این جمع حامیان روحانی نیز از نکات قابل توجه همایش امروز است.

الهام‌پاوه‌نژاد، داریوش کاردان، کامران تفتی، حسین زمان، رضا کیانیان، سحر دولتشاهی، لاله اسکندری، امیرحسین رستمی، سروش صحت، لاله اسکندری، سامان مقدم، کیومرث پوراحمد، امیرحسین رستمی، باران کوثری، لیلی رشیدی و علی قربانزاده و زهرا نعمتی و آرش میراسماعیلی ،همسر منصور پورحیدری، خسرو حیدری، مهدی رحمتی، امید نورافکن، مجید حسینی، علی منصوریان، بهتاش فریبا، علی چینی، علی بابازاده، حق دوست و جمعی از بازیکنان و کادر فنی استقلال در این جمع حضور دارند.

حاضران در سالن همچون دیگر همایش‌های روحانی خواستار رفع حصر هستند.

شعارهایی همچون «درود بر روحانی سلام بر خاتمی»، «روحانی زنده باید، خاتمی پاینده باد» و«روحانی روحانی حمایتت می‌کنیم»،«سلام بر هاشمی درود بر روحانی» از سوی حاضران در سالن شنیده می‌شود.

جمعیت حاضر به صورت هماهنگ سرود یار دبستانی را با یکدیگر زمزمه می‌کنند.

محسن آرمین و سعید شریعتی، فرید موسوی، مرضی بانک، زهرا اشراقی، مهرعلیزاده و میرلوحی هم از فعالان سیاسی حاضر در آزادی هستند.

داریوش کاردان در ابتدای این مراسم پشت تریبون قرار گرفت و گفت: امروز هیچ گزینه دیگری جز حضور در اینجا نداشتم. دوباره ایران دوباره ایرانی تا ۱۴۰۰

او ادامه داد: به همه می‌خواهم بگویم بیرون از اینجا با آرامش و مثل دکتر روحانی متین و معتدل صحبت‌مان را نه با فریاد بلکه با رای‌مان در هفته آینده خواهیم گفت.

پس از این سخنان هنرمندی با نواختن ساز تمبک آواز “ملی نام جاوید وطن” را خواند.

طاهریان رییس ستاد ورزشکاران روحانی نیز گفت: امروز ورزشکاران و قهرمانان این مرز و بوم در اینجا جمع شده اند تا حمایت خود را از دکتر روحانی اعلام کنند.

حسین زمان نیز دیگر هنرمندی بود که عنوان کرد: من هنرمندی هستم که ۱۵ سال در حصر هنری هستم امروز آمده‌ام  به امپراطوری دروغ و تزویر نه بگویم و  دورد می‌فرستیم به سید جلیل القدرمان سید محمد خاتمی.

زهرا نعمتی قهرمان المپیک هم با حضور در ورزشگاه آزادی گفت: سلام به ایرانی که در آن زنان و مردان از فرصت برابر برخوردارند. من زهرا نعمتی به عنوان قهرمان پارالمپیک و اولین زن ایرانی که به مدال طلا دست پیدا کرده به شما می‌گویم من تصمیم گرفته ام برای رسیدن به هدفم همه وجودم را بگذارم. از مردم می‌خواهم اگر می‌خواهند مسیر توسعه را ادامه پیدا کند روز جمعه در خانه نمانند چون در غیر این صورت خودشان را سرزنش می‌کنند امروز اگر می‌خواهیم شاهد تداوم توانمندی زنان سرزمین‌مان باشیم تنها راه آن رای دادن است.

فرشته کریمی فوتسالیست تیم ملی با اشاره به اینکه با حمایت دکتر روحانی توانستیم به جام جهانی بانوان برویم و توانستم، ششمین بازیکن برتر جام جهانی شوم، گفت: من به نمایندگی از تمامی بازیکنان تیم ملی فوتسال زنان از حمایت دکتر روحانی از ورزش بانوان تشکر می کنم و حمایت خود را از او اعلام می کنم.

کیومرث پوراحمد نیز تاکید کرد: می‌خواهم به شما یادآوری کنم انتخابات شورای شهر را موقع رای دادن فراموش نکنید تا از به قدرت رسیدن امثال احمدی نژاد در شهرداری جلوگیری کنیم. من به لیست امید رای می‌دهم. شورای شهر پیشین افرادی را داشت که احمدی‌نژاد را شهردار کردند.

وی افزود: تحریم همیشه به زیان تحریم کنندگان بوده است. در دوره پیشین هجده میلیون تن رای ندادند و آن فاجعه ننگین برای ایران رقم خورد.

آرش میر اسماعیلی نیز در جمع هواداران دکتر روحانی گفت: جناب آقای روحانی، مظلومیت شما در مناظرات را دیدیم و دروغ ها و تهمت ها علیه شما را شنیدیم اما امروز آمدیم که اعلام کنیم به اعتدال شما، مظلومیت شما، آزادی شما، عملکرد شما رای می دهیم و با حضور گسترده در ۲۹ اردیبهشت صدای مظلومیت شما را به گوش جهانیان می رسانیم

فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری با بیان اینکه من تاکنون مراسمی با حضور این حجم از جمعیت ندیده ام گفت: باید بگویم عملکرد مناسب دولت تدبیر و امید باعث شد تا ورزش کشور با تحولی شگرف مواجه شود و بتواند در عرصه های مختلف افتخارات بسیار کسب کند. در ۲۹ اردیبهشت با رای خود، از حسن روحانی حمایت می کنیم.

 فرید موسوی با شعار درود بر روحانی گفت: دوستان در انتخابات ۹۴ پای صندوق رای بودید و مجلس امید را ایجاد کردید امروز همه با هم ۲۹۹ اردیبهشت راهمان را تثبیت خواهیم کرد دوباره برای ایرانیان تداوم امید و عقلانیت را همراه با روحانی به ارمغان می‌آوریم.

کاردان قبل از دعوت از علی منصوریان برای سخنرانی گفت: قرمز و آبی نداریم. الان وقت بنفش است.

علی منصوریان گفت: امروز آبی و قرمز دور هم جمع شدند رنگ ارغوانی درست شده است. امیدوارم آبی و قرمز از آقای روحانی حمایت کنند.

شمس سرمربی تیم فوتسال نیز تاکید کرد: درود بر روح پر فتوح حضرت آیت الله هاشمی و درود بر آن ممنوع‌التصویری که در قلب ما جای دارد.  آن سفر کرده که صد قافله دل همره است هر کجا هست خدایا به سلامت دارش. درود بر کسی که امروز آرامش و امنیت را در کشور جاری کرده و همه ما ۲۹ اردیبهشت به دکتر حسن روحانی رای می‌دهیم. من به عنوان نوکر مردم ایران از کسانی که قصد رای دادن ندارند تقاضا می‌کنم با شعار ۱۱+۱ همه را به پای صندوق بیاوریم تا تکلیف چهار ساله بعدی را یک سره کنیم.

لیلی رشیدی گفت: من مطمئنم که جامعه ایران اینقدر تهی نشده که وعده پول رای آن ها رو تغیبر بده و ما در ۲۹ اردیبهشت به حسن روحانی در کنار ظریف رای می دهیم

الهام کردا نیز گفت: به روحانی رای می دهیم چون ادبیات احمدی نژاد را نمی خواهیم.

محمد پنجعلی گفت: اصلاحات دامه دارد درود بر خاتمی. ما خسته نمی شویم و جمعه پای صندوق خواهیم رفت

احسان قائم مقامی قهرمان شطرنج دنیا گفت: خوشحالم که شور ۴سال قبل را مجددا در بین مردم می بینم و امیدوارم با رای بالای مردم آقای روحانی برای ۴۴ سال دیگر مجددا انتخاب شود.

 

ربنای شجریان در سالن آزادی پخش شد و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

تیم ملی تکواندو با حضور در استادیوم زادی حمایت خود را از روحانی اعلام کرند

محسن هاشمی امد، ملت شعار درود بر هاشمی دادند

حضور سیدجلال حسینی، حسین ماهینی بازیکنان پرسپولیس و سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال در جمع هواداران

 

مهران رنجبر گفت: ۸ سال به شخصیت ایران توهین شد و این اهانت به مردم با رای به حسن روحانی جبران می شود.

امیر جعفری با فریاد روحانی حمایتش را از روحانی اعلام کرد

فرید موسوی: سال ۹۴ پای صندوق آمدیم و مجلس امید را رقم زدیم. ۲۹ اردیبهشت دوباره حاضر می شویم و روحانی را انتخاب می کنیم تا امید امتداد یابد

واکنش علی مطهری به نطق عربی امیرعبداللهیان در اجلاس بغداد
هم اکنون بخوانید

سحر دولت شاهی نیز گفت: امروز من از اینجا همان ورزشگاهی که دختران زیادی ارزو دارند یکبار اجازه حضور در ان داشته باشند بر ازادی سلام می فرستم. سال های تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها سیاست های ضد زنان را فراموش نکرده ایم.

وی افزود: شما با وعده هایی از جنس عدالت امده اید منشور حقوق شهروندی مکتوب و مستند پیش روی ماست ما به وعده هایتان اعتماد داریم. در کارنامه شما نخستین فرماندار زن، نخستین سفیر زن و نخستین های زیادی وجود دارد. ما مطالبات فراوانی داریم. امده ایم که  شما را در این راه  همراهی کنیم. خسته  نباشید ویژه ای هم به شهیندحت ملاوردی می گویم به عقب باز نمیگردیم.

کامران تفتی گفت: نباید حرف رییس جمهورمان را فراموش کنیم که ۲۹ اردیبهشت هرکداممان ۱۱ نفر را به پای صندوق های رای ببریم و حماسه ای همچون، حماسه دوم خرداد ۷۶۶ را رقم بزنیم.

لاله اسکندری نیز گفت: زنده باد اصلاحات. سعی کنید رای‌های خفته را بیدار کنید.

حضور علی جنتی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون ستاد دکتر حسن روحانی؛ در ورزشگاه لبریز جمعیت آزادی

رییس‌جمهور راس ساعت ۱۸ در استقبال فراوان حامیانش وارد سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شد. این در حالی است که اسحاق جهانگیری نیز روحانی را همراهی می‌کند.

علی جنتی، مرتضی بانک، سلطانی فر، مهرعلیزاده، جهانبخش خانجانی، شهیندخت مولاوردی، نهاوندیان، محمود میرلوحی، زهرا احمدپور نیز رئیس جمهور را در این مراسم همراهی می‌کنند.

آسیه باکری فرزند شهید باکری در حضور روحانی گفت: من امروز در اینجا از طرف مادرم و هم از طرف همسر محترم شهید همت حضور یافته ام. در کنار هم از جوانه های امید در دلهایمان مراقبت کردیم. آقای رئیس جمهور به خاطر راهی که به آن معتقدیم و آن راه جز آزادی عقلانیت و امید نیست در سال ۹۲ به پای صندوق رای آمدیم. به تدبیر شما برای اصلاح امور دل بستیم.

وی افزود: شهدا با هر عقیده و قومیتی برای این مردم صبور و نجیب از جان خود گذشتند. بسیاری از خون شهدا سو استفاده کردند. آقای رئیس جمهور من آرزو دارم کشورم که یادگار خون پدرم و عموهایم است آباد باشد. آقای روحانی من خوب می دانم در این چهار سال های گذشته کارهای بزرگی انجام دادید.

ساقی و مطرب و می جمله مهیاست ولی

عیش بی یار مهیا نشود یار کجاست؟

کبیری رییس ستاد جوانان روحانی نیز گفت: ما از نسل گفت و گو، نسل خرداد ۷۶ و نسل سید محمد خاتمی هستیم. ما امروز باید انتخاب کنیم بین برجام و تحریم ها.

پس از آن اسحاق جهانگیری با بیان اینکه ماشین اقتصاد کشور در مسیر توسعه قرار گرفته است، گفت: ما برای پیشرفت ایران اعتماد نو به نقل از برنامه داریم و وعده نمی دهیم.

وی افزود: من از مناظره ها یک چیز متوجه شدم. همه از آزادی و حرمت انسان و کرامت انسان می گفتند. انگار نه انگار این ها بودند که مطبوعات را فله ای توقیف می کردند و اعدام می کردند. انگار نه انگار که اینها بودند که تفکیک جنسیتی می کردند. پیام مناظره ها این بود که گفتمان اصلاحات پیروز است.

جهانگیری در واکنش به شعار حاضران گفت: انشاالله بدون تردید در این چهار سال با تفاهم و انسجام ملی همه موانع برطرف خواهد شد. با رهبری در حال رایزنی برای حل مشکلات و رفع موانع مختلف هستیم و  بدون شک رهبر اصلاحات و تلاش هایش بی تاثیر نخواهد بود و با گفت و گوی ملی مشکلات داخلی را پشت سر خواهیم گذاشت.

باران کوثری نیز در این مراسم گفت:  من در دولت قبل ممنوع الکار شدم چون نقد کرده بودم.  کسانی هستند که من جدا از دلایل شخصی به دلیل رای آن ها به شما رای می دهم. اسمشان را می گویم: بهاره هدایت ، مصطفی تاجزاده و فخری محتشمی پور که قوی تر شدند و غر غر نکردند و به دور از تحریم انتخابات ما را به رای دادن برای رسیدن به تغییر تشویق کردند.

وی افزود: به احترام سید محمد خاتمی، که شرفش و اعتبارش فقط سرمایه خودش نیست و سرمایه و پشتوانه آینده ماست و به احترام مادر سهراب اعرابی. درست است که ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم اما این بار در اردیبهشت کار را یکسره می کنیم.

روحانی:

سرنوشت و آینده ایران در این یک هفته مشخص خواهد شد/ صاحب این کشور، مردم ایران و رای ملت است/

روحانی تمام آبرو و زندگی اش را فدای شما خواهد کرد/راه شکستن حصر ایران را ادامه می دهیم /

دولت دوازدهم ادامه دولت اعتدال و اصلاحات است.

رییس‌جمهور تاکید کرد: راه انتخاب ما در روز جمعه راه اخلاق و احترام به همه مردم است.

حسن روحانی با حضور در ورزشگاه آزادی در جمع هواداران خود عنوان کرد:  لحظه با شکوهی است که شما جوانان مصمم و سرافراز را در اینجا می‌بینیم.ما در استانه یک تصمیم بزرگ تاریخی هستیم ملت ما در این هفته می‌خواهد اعلام کند که آیا به سال ۹۱ برمی‌گردیم یا به سال ۱۴۰۰ می‌رویم.

او ادامه داد: ملت ما در روز جمعه این هفته می خواهد اعلام کند که آیا مسیر آرامش را ادامه می‌دهد یا می خواهد مسیر تنش را انتخاب کند.

رییس‌جمهور تاکید کرد: جوانان عزیز دانشجویان عزیز ورزشکاران هنرمندان ما می‌خواهیم با صراحت بگوییم صاحب این کشور مردم ایران و رای ملت ایران است. خواست جوانان ما امروز این نیست که به جوان فقط احترام گذاشته شود بلکه این است که کشور با فکر جوانان اداره شود من در مقدمه کتاب دولت دوازدهم و اعتماد نو به نقل از برنامه آن نوشته‌ام که نسل‌های گذشته ما سالیان دراز طفره رفتند تا تسلیم فکر جوانان شوند اما جوانان ما امروز مصمم‌اند که فکر آنها راه آینده کشور باشد .

او ادامه داد: ما در شرایطی هستیم که باید به همه جهانیان اعلام کنیم برای ساختن آینده‌مان مصمم هستیم نه برای فروختن آینده ایران. جوانان عزیز ما با هم راهی را در سال ۹۲ انتخاب کردیم علیرغم میل یک اقلیت و آن را تا امروز ادامه دادیم و می‌خواهیم این راه را ۴ سال دیگر ادامه دهیم. راه انتخاب ما در روز جمعه راه اخلاق و احترام به همه مردم است. جدایی ملت را نمی‌پذیریم.

روحانی خاطرنشان کرد: نه اینکه آنچه تاکنون انجام داده‌ایم و پیموده‌ایم به صد درصد مطلوب دست یافته‌ایم نه اینکه از آنچه ما اکنون انجام دادیم رضایت کامل داریم اما می‌خواهیم بگوییم مسیر را درست انتخاب کردیم و باید این مسیر درست را با حرکتی بسیار پرشتاب‌تر و با تحولی بالاتر و با تغییری که شایسته ملت ایران است  راه آینده را ادامه دهیم ما در گذشته سه سال و نیم در برابر قدرت‌های جهانی کاری کردیم که در مقام عمل دشمن نتواند از فرصت ایجاد شده در سال‌های گذشته علیه ملت ما استفاده کند.

او تصریح کرد: ما کاری کردیم که با ایجاد فرصتی نو برای کشور جوانان و چهره ایران از آن چهره‌ای که جهان از آن افراط و تفریط می‌دید، فاصله بگیرد.

کاندیداها از سرنوشت احمدی نژاد عبرت بگیرند
هم اکنون بخوانید

رییس‌جمهور تاکید کرد: ما شکاف بین ملت بزرگ ایران را نمی‌پذیریم ما  جوانان ایرانی با هویت اسلامی ایرانی محلی می‌خواهیم با هویتی که با جهان امروز تعامل و همزیستی مسالمت‌آمیز داشته باشد. من به صراحت اعلام می‌کنم ادامه دولت اعتدال و اصلاحات دولت همه ۱۰۰%مردم ایران خواهد بود و به فرهنگ و هویت ایرانی خود احترام می‌گذارد.

روحانی گفت: ما این‌ها را به چهره امید و اعتدال تبدیل کردیم. من در اینجا می‌خواهم اعلام کنم راه انتخاب ما در روز جمعه راه اخلاق و احترام به همه مردم است راهی که ما می‌خواهیم انتخاب کنیم احترام به حقوق شهروندی همه ایرانیان است ما جدایی ملت را نمی پذیریم. من باید راجع به بیانیه بیست سی که این روزها برخی به ناروا از آن استفاده می‌کنند، بگویم تعهد می‌دهم به ملت ایران و رهبر بزرگ ایران که در این سند تصریح کردیم که در چارچوب قوانین ایران به آن پایبند باشد.

او تاکید کرد: من از مردم ایران می‌خواهم این روزها هشیاری خود را در برابر توطئه برخی گروه‌ها  داشته باشند و با هشیاری در برابر این‌ها بیاستند و ایستادگی کنند ما باید به فکر پیشرفت و امید ایران باشیم نه فریب ایران. مردم ایران در شهر و روستا مردان و زنان هنرمندان جوانان، ورزشکارها کارگران و اساتید باید همه در این روزهای حساس مردم را برای انتخابی سرنوشت‌ساز دعوت کنند.

روحانی خاطرنشان کرد: سرنوشت ما در این هفته مشخص خواهد شد. در طول دولت یازدهم تلاش ما بر این بوده راهی را که با هم انتخاب کردیم این راه را با صداقت ادامه دهیم بسیاری از موارد مشکلاتی بود که من نتوانستم این مشکلات را برای شما بیان کنم به خاطر حفظ آرامش در جامعه به خاطر حفظ امنیت جامعه. مردم آنچه به شما در خرداد ۹۲ قول دادم به آنها یا عمل کردم یا نگذاشتند این اراده عملیاتی شود.

او ادامه داد: آنچه در این مدت انجام شد در سایه حمایت و حضور شما بود جوانان و دانشجویان عزیز  شما به خوبی می‌دانید در آن روزهایی که ما با قدرت‌های جهانی در حال مذاکره بودیم برخی منافع ملی را قربانی مسائل جناحی کردند از پشت خنجر زدند اما ما صبوری کردیم و با حمایت مردم راه را ادامه دادیم ما به همه احترام می‌گذاریم به افکار مخالف خود احترام می‌گذاریم این دولت به مخالفان خود احترام می‌گذارد.

روحانی افزود: این دولت انتقاد را راه نجات کشور و حل مشکلات کشور می‌داند، اما بدانید تخریب مسیر درستی برای ملت ایران نیست. با فناوری های نو مقابله نکنیم، فناوری هراسی نکنید. دولت در طول مدت سه سال و نیم مبارزه کرد تا شبکه‌های اجتماعی را فیلتر نکنند. چرا با شبکه اجتماعی و آزادی اینترنتی و پهن‌باند مبارزه می‌کنید. برای اینکه نتوانیم املاک نجومی را بر ملا کنیم برای اینکه شما می‌دانید با فساد مقابله می‌کنیم.

او عنوان کرد: ما می‌خواهیم فضای افکار عمومی ما باز باشد ما می‌خواهیم جوانان ما با صدای بلند سخن بگویند دورانی که فقط یک صدا و سیما بخواهد بر افکار مردم حاکم باشد تمام شده است. جوانان عزیز و غیور بدانید با زیر ساخت‌های شبکه ارتباطی کاری خواهیم کرد که تک تک شما با موبایل‌تان بتوانید صدا و سیما باشید ما نمی‌توانم از تحولات دنیای امروز جدا باشیم ما هویت و فرهنگ خود را حراست می‌کنیم اما نمی‌گذاریم ایران بار دیگر منزوی شود.

رییس جمهور یادآور شد: ما می‌خواهیم با دنیا در تعامل سازنده موثر باشیم و ادامه دهیم ما به رفع تحریم هسته‌ای قانع نیستم باید همه تحریم‌های دیگر برداشته شود در دولت دوازدهم با اجماع ملی همکاری قوای دیگر و مشورت و رهنمود‌های رهبری راه شکستن تحریم را  ادامه می‌دهیم. آیا تحریم‌هایی که تاکنون برداشته شده به صرف ما نبوده؟ اما کاسبان تحریم ناراحت هستند. روحانی همه زندگی و آبرویش را فدای شما خواهد کرد.

او ادامه داد: جوانان عزیز و ورزشکارها ما سرنوشت آینده ایران و قرن جدید ایران را روز  جمعه می‌سازیم. جوانان عزیز من به شما بگویم در طول مدت سه سال و نیم من برای منفعت هیچ فردی و هیچ نفر و هیچ نامه و سفارشی و هیچ دستگاه، دانشگاه و قوه‌ای یا هر ارکان دیگر در کشور کاری انجام نداده‌ام فقط یک نامه به قوه قضاییه نوشتم و گفتم به چه دلیل و با چه قانونی سید محمد خاتمی ممنوع التصویر است. البته تا امروز جواب نامه مرا ندادند. مردم، جوانان عزیزان عهد من با شما اجرای حقوق شهروندی است، بعضی می‌گویند حقوق شهروندی انشا است.‌ بعضی‌ها با همه تلاش و توان آمدند تا حقوق و منشور شهروندی اجرا نشود می‌دانید چرا چون در منشور حقوق شهروندی حقوق تمام افراد ایرانی مساوی است. جوانان عزیز برای اینکه پیشرفت ایران را شاهد باشیم ، اشتغال جوانان را شاهد باشیم باید رقابت آزاد به وجود بیاید.

روحانی با بیان اینکه بنگاه خصولتی اقتصاد ما را در مسیر انحراف قرار می‌دهد، گفت:  ما علاقه داریم همه دنبال ثروت و تلاش باشند به شرط اینکه فضا را برای بقیه تنگ نکنند و همه از حقوق مساوی برخوردار باشند می‌خواهم از روح بلند هاشمی رفسنجانی یاد کنم. آقای هاشمی ما می‌دانیم تهمت بزرگی به تو زدند و چه بلایی سر تو آوردند اما این ملت قدردان، جای تو را در میان خود خالی می‌بینند روحت آرام باشد راه تو را ادامه می‌دهیم.

او ادامه داد: من در اینجا  می‌خواهم باز هم شعاری را باهم تکرار کنیم. به فریب‌کاری بگوییم هرگز، به ریا کاری بگوییم هرگز، به فساد سازمان‌یافته بگوییم هرگز به کسانی که برای منافع گروهی خود اعتقادات مردم را دست مایه قرار می‌دهند بگوییم هرگز، به کسانی که انحصار اقتصادی و سیاسی را انجام می‌دهند بگوییم هرگز. به باندهای قدرت غیر پاسخگو بگوییم هرگز. به املاک نجومی بگوییم هرگز. البته به حقوق نجومی هم در مقام عمل گفتیم هرگز و در برابر آن ایستادگی کردیم.

رییس‌جمهور تاکید کرد: ما می‌خواهیم دوباره بگوییم ویژه‌خواری و تنش‌آفرینی سیاسی هرگز. ترس و دشمنی هرگز. بیکاری  و فقر و اعتیاد هرگز ایجاد فاصله در میان ملت ایران هرگز. فاصله‌های قومی و مذهبی هرگز. از طرف دیگر می‌خواهیم همه با هم با صدای بلند دوباره به دوستی بگوییم سلام. به آشتی بگوییم سلام. به همبستگی بگوییم سلام. به آزادی بگوییم سلام. به پیشرفت بگوییم سلام. به اسلام رحمت و رحمانی بگوییم سلام. به اعتدال بگوییم سلام. به اصلاحات بگوییم سلام به رهبر فرزانه بگوییم سلام به سید محمد خاتمی بگوییم سلام. به تولید و اشتغال بگوییم سلام. به قرن آینده بگوییم سلام به ایران بزرگ بگوییم سلام. به شما جوانان و همه جوانان این سرزمین زن و مرد سلام.

او خاطرنشان کرد: مردم و جوانان روز جمعه قرار ما یک به علاوه یازده است. انتخابات دوازدهم است. همه دست دوستان خود را می‌گیریم و صبح جمعه وعده ما پای صندوق آراست. من لازم می‌دانم از حضور برادرم  دکتر جهانگیری که حضورش با اصرار جریان اصلاحات بود، تشکر کنم. دوباره ایران. دوباره اسلام. دوباره امید. دوباره اعتدال.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − ده =

دکمه بازگشت به بالا