حضور ۱۷۰ نماینده در دیدار نمایندگان مجلس دهم با روحانی

وکیلی، سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی از حضور ۱۷۰ نماینده در دیدار نمایندگان مجلس دهم با حسن روحانی خبر داد.

به‌ گزارش اعتماد نو به نقل از سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی – رییس جمهور صبح امروز (چهارشنبه) برای دیدار با نمایندگان در مجلس شورای اسلامی در محل تالار مشروطه مجلس حاضر شد.

محمد علی وکیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی گفت: دیدار صبح امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حسن روحانی دیداری صمیمی و دوستانه بود.

او با بیان اینکه در این دیدار ۱۷۰ تن از نمایندگان مجلس حضور داشتند افزود: این دیدار راس ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه صبح امروز شروع شد و تا ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه بطول انجامید.

عضو فراکسیون امید ادامه داد: در این دیدار صمیمی بسیار از مواضع و سخنان رییس جمهوری با تایید نمایندگان همراه بود و این همراهی به دیدار شور و صمیمیت خاصی داده بود.

در ابتدای این جلسه محمد رضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس به رئیس جمهوری و همراهانش خوشامد گفت.

همچنین در دیدار نمایندگان با حسن روحانی، محمد رضا عارف، رییس فراکسیون امید و حسن روحانی به ایراد سخنرانی پرداختند.

به گفته ذوالقدر، نماینده تهران، ری ، شمیرانات واسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در این دیدار محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ، محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان اعتماد نو به نقل از برنامه وبودجه ، عباس آخوندی، وزیر راه وشهرسازی و حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری حضور داشتند.

وی تاکید کرد: رئیس جمهوری در این دیدار صمیمانه درباره برخی بی انصافی ها وتخریب هایی که اخیرا علیه دولت انجام می شود صحبت هایی را مطرح کرد. همچنین وی در موضوع برجام و اینکه دستاوردی بزرگ برای این دولت محسوب می شود سخن گفت.

ضرورت برگزاری جلسه غیرعلنی غیررسمی برای بررسی موضوع ارز با حضور مسئولان دولتی در روز پنج‌شنبه
هم اکنون بخوانید

نماینده مردم تهران ادامه داد: رئیس جمهوری در این جلسه در مورد مسایل اساسی کشور خصوصا عملکرد دولت مبنی بر تک رقمی شدن تورم در این دولت سخنانی را مطرح کرد و گفت مشارکت مردم در انتخابات بسیار بالا خواهد بود که این یکی از مظاهر قدرت ما صندوق های رای ما است .

وی تصریح کرد: آقای روحانی در این جلسه تاکید کرد که کاندیداها نباید تخریب و بی انصافی کنند و نمایندگان مجلس هم باید از مردم بخواهند که پای صندوق‌های رای بیایند. حضور مردم پای صندوقهای رای قدرت کشور را نشان می‌دهد.

نماینده مردم تهران دیدار نمایندگان با رئیس جمهوری را بسیار جامع ودر فضایی کاملا دوستانه توصیف کرد و گفت این جلسه بسیار مفید بود وگفت وگوهای خوبی میان طرفین رد وبدل شد.

وی همچنین اظهار کرد: آقای روحانی درجلسه صبح امروز بیان کرد که صدا وسیما هنوز با همه توان در صحنه نیامده و یادآور شد که مرحوم هاشمی رفسنجانی نیز به وی سپرده بود که در انتخابات حضور داشته باشد و اگر نیاید شرایط بدتر از برتر می‌شود.

ذوالقدر همچنین گفت: براساس آنچه آقای روحانی در جلسه مطرح کرد در خصوص وعده یارانه‌ها تاکید کرد، وعده دادن یارانه معقول نیست.

پیش از این غلامرضا تاجگردون، نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی توصیه کرد که دیدار رییس‌جمهور با نمایندگان صرفا مختص نمایندگان باشد تا مشخص شود چه تعداد از نمایندگان با رییس‌جمهور هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا