نام روحانی به همراه برجام در تاریخ ماندگار خواهد شد

به گزارش اعتماد نو ، غلامحسین کرباسچی در آیین آغاز به کار ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در شهر سمنان افزود: در ایام انتخابات باید رعایت صداقت، راستگویی، اجتناب از دروغ گفتن و اتهام نزدن به شخص را به عنوان یک اصل مهم رعایت کنیم در غیر این صورت پس از انتخابات با مشکلات مواجه خواهیم شد.

وی اظهارداشت: ایام انتخابات، فضای بازنگری در وضعیت کشور است و فرصتی است تا آنچه را که در مسایل مختلف در چهار سال گذشته انجام شده را مرور و تصمیم گیری کنیم. فضای تبلیغاتی نباید فضای شعار و تبلیغات باشد بلکه باید به تحلیل های سیاسی و اقتصادی توجه داشته باشیم تا جامعه را شاد کند و بتوانیم در چهار سال آینده همراه و حامی دولت باشیم.

کرباسچی گفت : ایران جزو سیاسی ترین کشورهای دنیاست و توده های مردم دارای فهم و درک سیاسی بالا هستند. بنابراین فرصت انتخابات را باید برای بالا بردن درک و شعور سیاسی و دیگر مسایل کشور استفاده کرد و اشکالات را شناسایی و رفع کنیم.

دبیر حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به خدمات دولت یازدهم برای رفع چالش های فراروی کشور، ادامه داد: بزرگترین عملیات دیپلماسی و سیاسی تاریخ کشور در زمان این دولت اتفاق افتاد به طور قطع نام روحانی و کاری که در برجام کرد از کاری که دکتر مصدق در ملی شدن صنعت نفت کرد بالاتر است و ماندگار خواهد شد.

به گفته وی در دولت گذشته که احزاب و گروه های سیاسی و طیف های مختلف قادر نبودند دور یک میز در تهران بنشینند امروز در کشور اعتماد نو به نقل از برنامه دارند و این از برکت وجود روحانی است.

گفت‌وگوی مالی با مقام‌های هلند و انگلیس درباره ایران
هم اکنون بخوانید

دبیر حزب کارگزاران سازندگی گفت: کاهش تورم در کشور و عبور از تحریم ها و رفع مشکلات از سوی این دولت کار کمی نیست به طور مثال دراین دولت ۲۲ هزار واحد صنعتی تعطیل به چرخه تولید برگشتند.

 

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =

دکمه بازگشت به بالا