وکیلی: اقدام صداو سیما شبهه آفرین است

محمدعلی وکیلی،سخنگوی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی از تعلل صدا و سیما در اعلام موضوع مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری که قراراست جمعه پیشرو برگزار شود، انتقاد کرد.

به گزارش اعتماد نو، وکیلی در گفتگو باسحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- گفت: تا این لحظه و در پی مراجعات مکرر نمایندگان حسن روحانی به صدا و سیما برای مطلع شدن ازموضوع مناظرات روز جمعه پیشرو بی پاسخ مانده است و صدا وسیما اعلام کرده که موضوع مناظرات هنوز نهایی نشده است.

او با اعتقاد به اینکه این شیوه برخورد صدا وسیما فاقد توجیه و شبه آفرین است،ادامه داد:برای ما جای سوال دارد که مسئولان سازمان صدا و سیما برای این تعلل و بی توجهی چه پاسخی ارایه خواهند کرد؟

وکیلی همچنین با اشاره به اینکه ما هنوز نمی دانیم موضوع مناظره دوم سیاسی است یا اقتصادی افزود:امیدواریم مسئولان صدا و سیما در این موضوع با همه نامزدها برخورد یکسان داشته باشد ونه اینکه با برخورد سلیقه ای فقط جمعی را از موضوع مناظره بی خبر نگه دارند.

عضو هیات رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنانش همچنین به مناظره جمعه گذشته ۶ کاندیدای ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت:در مناظره گذشته هم سطح سوالات و هم محور سوالات بسیار مبتدی و غیرجذاب بود،به همین دلیل هم امکان توان سنجی کاندیدا ها آنچنان که باید و شاید مهیا نشد.

هیچ کدام از ۷ نامزد نهایی شهرداری تهران استعفا نداده‌اند
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا