امیدواریم هرگز دولت احمدی‌نژاد تکرار نشود

به گزارش اعتماد نو‌ ، همایون مددی، عضو هیات مدیره انجمن سازندگان درباره عملکرد دولت یازدهم در تعامل با سازندگان داخل و مقایسه آن با دو دولت احمدی‌نژاد، اظهار داشت: در دولت گذشته مدیریت ها عادلانه نبود یعنی با انتخاب مدیرانی که در کار خودشان اشراف کامل نداشتند تمام تصمیمات اشتباه اتخاذ می شد به طوری که از وزیر تا بقیه بر اساس عدالت اجتماعی عمل نمی کردند.

وی عملکرد دولت یازدهم را به لحاظ تعامل با سازندگان داخلی مثبت ارزیابی کرد و افزود: در حال حاضر اوضاع نسبت به ۸ سال گذشته بهتر شده و تولیدکنندگان کالاهای نفتی شرایط بهتری را سپری می کنند.

مددی با بیان اینکه امیدواریم هرگز دولت نهم و دهم تکرار نشود و هیچ وقت آن شرایط را تجربه نکنیم، خاطرنشان کرد: در آن زمان ما با رکود بیش از حد مواجه شدیم، مثلا زمان تحویل دولت به رئیس دولت نهم حدود ۱۸۰ هزار نفر در فازهای مختلف پارس جنوبی  فعال بودند که در زمان دولت احمدی نژاد ۹۰ درصد کاهش پیدا کرد.

وی یادآور شد: در مجموع وزارت نفت زنگنه عملکرد بهتری دارد و نشانه آن اینکه فازها کار می کنند و کم و بیش ساخت داخل در حال فعالیت است اما  سطح توقع ما بیش از این است و انتظار داریم که بیش از این به ساخت داخل توجه شود و در قراردادها دولت حمایت بیشتری از سازندگان داخلی داشته باشد.

عضو هیات مدیره استصناء با اشاره به اینکه قراردادهای پیش روی نفتی چشم امید ماست، خاطرنشان کرد: حجم قراردادها در دولت یازدهم افزایش پیدا کرده است ضمن اینکه در صورت اجرایی شدن قراردادهای جدید نفتی نقش سازندگان داخلی نیز پررنگ تر شده و ظرفیت ها افزایش می یابد.

اجرای طرح تهاتر گوشت قرمز با نهاده‌ها
هم اکنون بخوانید

منبع:اعتماد نو به نقل از ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا