دوره دولت یازدهم شکوهمندترین دوره در توسعه کمی و کیفی برنامه‌های موشکی و دفاعی کشور بوده است

در پی انتشار مطالبی غیر واقع به نقل از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در برخی رسانه‌های اجتماعی منتسب به یکی از تشکل‌های جدیدالتاسیس انتخاباتی، سردار دکتر حسین دهقان ضمن کذب محض و غیر اخلاقی خواندن این خبرسازی‌ها، تاکید کرد: سازندگان این‌گونه شایعات باید قبل از تمرین سیاست، یاد بگیرند که در مکتب ما، هدف هرگز وسیله را توجیه نمی‌کند.

به گزارش اعتماد نو ،  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت وگو با پایگاه خبری ایرنا گفت: دوره دولت یازدهم شکوهمندترین دوره در توسعه کمی و کیفی اقلام و تجهیزات موشکی و دفاعی کشور بوده است.

سردار دکتر حسین دهقان افزود: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همواره مورد حمایت قاطع، هدایت‌های کارشناسانه و کمک‌های بهنگام ریاست محترم جمهوری بوده است.

وی ضمن تکذیب خبرسازی های منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی منتسب به یک تشکل انتخاباتی، افزود: به تازه‌واردان عالم سیاست توصیه می‌کنیم یاد بگیرند که در مکتب و آموزه‌های بزرگان دینی ما، هدف هیچ‌گاه وسیله را توجیه نمی‌کند.

سردار دکتر دهقان با تاکید بر این‌که “افرادی که فضای مجازی را به‌دلیل امکان انتشار غیرمسئولانه مطالب خلاف‌واقع، تخطئه می‌کنند، نباید خود جلودار این‌گونه اقدامات باشند”، گفت: گویا ماکیاول به‌عنوان معلم بزرگ توجیه استفاده از هر وسیله‌ای برای کسب قدرت، اگر می‌توانست زنده می‌شد و در کلاس درس برخی جریان‌ها تلمذ می‌کرد!

 

منبع:ایسنا

لغو یک عملیات بزرگ نظامی به دستور نتانیاهو
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا