جمنا شکست خورده است

به گزارش اعتماد نو ، حسن بیادی درباره احتمال ائتلاف اصولگرایان در انتخابات شوراها گفت: معتقدم از آنجا که “جمنا” به دلیل اینکه نتوانسته تمامی احزاب و گروه‌های اصولگرا را با خود همراه کند در انتخابات ریاست جمهوری هم موفق نخواهد بود و نتیجه انتخابات شورا هم از این امر مستثنى نیست.

به ادعای بیادی جمنا از گروه‌های تمامیت‌خواهی تشکیل شده بود که خود را اصولگرا معرفی کردند.

او گفت: در حقیقت پشت‌پرده این‌ گروه‌ها کسانی هستند که خط و مسیر اصلی تفکرات جمنا را بصورت یکطرفه مشخص می‌کنند و گروه‌های دیگر اصولگرا حتی در انتخاب افراد هیچ نقشی ندارند.

نائب رییس دوره سوم شورای اسلامی شهر تهران افزود: این طیف از اصولگرایان از ابتدا هم قرار نبود در قالب جمنا وارد انتخابات شوراها شوند اما با اطلاعات حاصله و گزارش‌هاى رسیده از جلسات قطعا در انتخابات شورا نیز در قالب و عنوان دیگری حضور خواهند داشت و تاکنون جلساتی را برگزار و حدود ٦٠ نفر را انتخاب کرده و از میان آنان لیست مشخصی را برای انتخابات شوراها اعلام خواهند ‌کرد.

بیادی با تاکید براینکه در لیست منتسب به جمنا برای انتخابات شوراها حضور ندارد، گفت: معتقدم جمنا نه در انتخاب لیست شان توسط مردم و نه در ادامه فرآیند شورا در صورت پیروزى موفق نخواهند بود.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان خاطرنشان کرد: معتقدم به دلیل اینکه انتخابات شوراها سیاسى نیست لیست‌های متعددی از سه گروه اصولگرا ، اصلاح‌طلب و مستقلین منتشر خواهد شد .

عضو سابق شوراى شهرتهران تاکید کرد: متاسفانه ساختار انتخاباتى کشور ما داراى نواقصى جدی است و تاکنون کسى در مجلس بدنبال رفع این معضلات و مشکلات نبوده و بجاى اینکه در جهت تقویت ساختار شوراهاى اسلامى شهر و روستا باشند متاسفانه در هر دوره مجلس شاهد تضعیف اختیارات وجایگاه این نهاد مقدس و مردمى بوده‌ایم شاهد این مدعا تصمیم جدید مجلس در کاهش اعضاى شوراها نسبت به دوره قبل می‌باشد.

پرونده عیسی شریفی در حوزه جرایم مالی است
هم اکنون بخوانید

 

منبع:اعتماد نو به نقل از ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا