توسعه شرق کشور برای دولت از اهمیت زیادی برخوردار است

به گزارش اعتماد نو ،  حجت الاسلام حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد مورد استقبال قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، استاندار و جمعی از مسوولان استان خراسان رضوی قرار گرفت.

رییس‌ جمهور در جمع پایگاه خبریان با اشاره به اهمیت توسعه شرق کشور و توجه ویژه دولت یازدهم به این موضوع، اظهار داشت: توسعه شرق کشور، بخاطر تعادل‌بخشی به روند توسعه کشور و امنیت ملی برای دولت از اهمیت زیادی برخوردار است و سفر گذشته به استان سیستان و بلوچستان و سفر کنونی به خراسان رضوی بر این مبنا انجام گرفته است.

روحانی خاطر نشان کرد: همچنین یکی از اهداف این سفر حضور در همایش بین‌المللی روز شهید در شهر مقدس مشهد است که امسال به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام، نام‌گذاری شده است.

رییس‌ جمهور با بیان اینکه در جریان این سفر تعدادی طرح و پروژه در سطح استان خراسان رضوی افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار داشت: در سفر استانی به این منطقه، جمعاً ۱۲۹ طرح و پروژه به تصویب رسید که تا کنون ۴۴ پروژه به طور کامل تکمیل شده است و حدود ۶۰ پروژه نیز بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدواریم همه پروژه‌های تصویب شده به تدریج به بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم قرار بگیرد تا موجب آبادانی هر چه بیشتر شهر مشهد و استان خراسان رضوی  شود.

روحانی همچنین در ابتدای سخنان خود تشرف به شهر مقدس مشهد و پابوسی امام هشتم علی‌ بن موسی الرضا(ع) را برای خود و دولت ، فرصت مغتنم و موجب خیر و برکت برشمرد.

عدالت مهم‌تر از سرعت رسیدگی به پرونده است
هم اکنون بخوانید

رییس جمهور را در این سفر شماری از اعضای هیات دولت همراهی می‌کنند.

 

منبع:دیده بان ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =

دکمه بازگشت به بالا