پیشنهاد یک شرکت اروپایی برای پیش‌بینی آلودگی هوای تهران

به گزارش اعتماد نو ، مدیر عامل یک شرکت فرانسوی گفت:‌ می توان با بررسی و تعیین فهرست انتشار آلودگی تهران، مدل آلودگی هوا را طراحی کرد.

«جاکوب موسافیر» در بازدید از غرفه استان تهران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تهران پیشنهاد طراحی مدل آلودگی هوای تهران را مطرح کرد و مذاکراتی با محمد رستگاری، معاونت پایش و کنترل آلودگی هوای استان تهران داشت.

مدیر عامل این شرکت که در فرانسه در زمینه طراحی نرم افزارهای تخصصی مدلسازی آلودگی هوا را فعالیت می‌کند، افزود: می توان با بررسی و تعیین فهرست انتشار آلودگی تهران، مدل آلودگی هوا را طراحی کرد. در این صورت حتی در مناطق فاقد ایستگاه پایش آلودگی هوا، اطلاعاتی از نوع آلودگی و پیشبینی کیفیت هوا در روزهای آینده ارائه می شود.

محمد رستگاری معاون پایش کنترل آلودگی هوای استان تهران هم با اشاره به این که فرانسه کشوری پیشرو در زمینه طراحی نرم افزارهای مرتبط با محیط زیست است، افزود: تبادل اطلاعات با این نوع از شرکت ها، علاوه بر فراهم کردن زمینه همکاری برای دو طرف، باعث ارتقا دانش کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست می شود تا در آینده در انجام اقدامات این چنینی خودکفا شوند.

 

منبع:جماران

مدت نگهداری معتادان متجاهر در مراکز بازپروری چقدر است؟
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا