جزئیات مناظره‌های انتخاباتی ریاست جمهوری در تلویزیون اعلام شد

به گزارش اعتماد نو  به نقل از روابط عمومی سیما، مجید شعبانپور با اشاره به استقرار هشت واحد سیار در طول راهپیمایی ۲۲۲ بهمن اضافه کرد: با هدف پوشش تصویری مناسب، امسال با کمک همکارانمان در اداره کل ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای از برج آزادی تا میدان انقلاب، پوشش تصویری به بهترین نحو انجام شد. استفاده از تصاویر هوایی با کمک هگزاکوپتر یکی از اتفاقات جدید این راهپیمایی بود. همچنین تصویربرداری از ارتفاع با استفاده از نردبان‌های بالابر آتش‌نشانی با همکاری شهرداری نیز تجربه جدیدی را برای همکاران ما رقم زد. به‌طور کلی بیش از ۲۰۰۰ دقیقه از راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال روی آنتن شبکه‌های سیما رفت که نتیجه تلاش‌های قریب به ۳۰۰ نفر از پرسنل زحمتکش این مرکز بود.

رئیس مرکز تولید و فنی سیما در ادامه افزود: همکاران ما در مرکز تولید و فنی، روزانه به طور متوسط ۴۰ آفیش اعتماد نو به نقل از برنامه تولیدی دارند؛ اعتماد نو به نقل از برنامه‌هایی که به طور همزمان در استودیوها و واحدهای سیار روی آنتن می‌روند. در هر یک از استودیوهای سیما روزانه چند اعتماد نو به نقل از برنامه تولیدی یا زنده از تجهیزات و نیروی انسانی این مرکز استفاده می‌کنند. به عنوان مثال در استودیوی ۱۱ دو اعتماد نو به نقل از برنامه «خانواده یک» و «نگاه یک» و در استودیوی ۱۳ «مادر، کودک، تندرستی» و «ضربان» به‌صورت زنده پخش می‌شوند.

انتخابات سال آینده از دیگر موضوعاتی بود که شعبانپور به آن اشاره کرد و گفت: در انتخابات پیش‌رو علاوه بر تولید اعتماد نو به نقل از برنامه‌های تحلیلی، تبیینی و تهییجی بخشی از اعتماد نو به نقل از برنامه‌ها همچون انتخابات‌های گذشته به تبلیغات کاندیداهای ریاست‌جمهوری اختصاص خواهد داشت.

انهدام 2 باند مسلح مواد مخدر و دستگیری 3 قاچاقچی
هم اکنون بخوانید

رئیس مرکز تولید و فنی سیما پخش مناظره انتخاباتی میان نامزدها را از جذاب‌ترین اعتماد نو به نقل از برنامه‌های مخاطبان در طول انتخابات‌های گذشته دانست.

وی خاطرنشان کرد: طرح مناظره انتخابات سال ۹۲ بعد از بررسی مناظره‌های روز دنیا به لحاظ فرم انتخاب شد و هشت نامزد در مقابل هم قرار گرفتند و اعتماد نو به نقل از برنامه‌های یکدیگر را نقد کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هشت =

دکمه بازگشت به بالا