حضور اسد از تلویزیون سوریه پس از شایعات روزهای اخیر

به گزارش اعتماد نو  ،بهنقل از سانا انتشار شایعاتی درباره وخامت جسمانی رئیس‌جمهور سوریه به علت سکته، تلویزیون این کشور امروز (سه‌شنبه) تصاویری از بشار اسد را در صحت کامل و در دیدار با جمعی از صنعتگران دمشق نشان داد.

 

 وی همچنین در تصاویری که تلویزیون سوریه امروز پخش کرد در صحت کامل با جمعی از کارگران و صنعتگران دمشق و ریف دمشق دیدار کرد.

اسد در این دیدار اعلام کرد: یکی از مهمترین عوامل پایداری مردم سوریه در مقابل دشمنی‌ها و جنگی که با آن روبرو هستند اراده زندگی و امید به زندگی در آنهاست.

اسد عنوان داشت: صنعتگران سوریه که به رغم خسارات سنگین دشمنان پایداری کرده و به اقداماتشان ادامه دادند منبع افتخار و مباهات سوریه هستند؛ چراکه جنگ علیه سوریه نه فقط شامل بعد نظامی بلکه به شامل ابعاد دیگر از جمله بخش اقتصادی نیز می‌شود و پافشاری صنعتگران بر ادامه فعالیتشان تاثیر مثبتی در حفظ چرخه اقتصادی سوریه داشته است.

صنعتگران سوری نیز در این دیدار درباره خساراتی که کارگاه‌هایشان در جریان جنگ چندین ساله در سوریه دیده‌اند و نحوه ادامه فعالیتشان با اسد گفت‌وگو و تاکید کردند به رغم دشواری‌ها به فعالیت خود ادامه می‌دهند و برای بازگشت به سطح تولید سابق سوریه و بازگشت به بازارهای عربی و جهانی مصمم هستند.

منبع: جماران

کشته شدن ۳ عضو حزب کارگران کردستان
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا