آثار خفگی در صورت ایشان وجود نداشت و شنا را بسیار خوب می‌دانست

به گزارش اعتماد نو ،  «مرضیه آذرافزا» به نقل از «بدرالسادات مفیدی» روایت فائزه هاشمی رفسنجانی را در فیسبوک منتشر کرده که عینا در پی می آید:

– هاشمی به توصیه پزشک برای تسکین کمر درد به استخر نزدیک دفتر کار در سعدآباد رفته بود، محلی که از قبل هم برای شنا به آنجا می‌رفت.

– در زمان شنا هیچ وقت تمایل نداشت محافظان نزدیک او باشند یا دوربین‌ها روشن باشند؛ بنابراین از آنان می‌خواست که در بیرون منتظر او باشند و محافظان نیز به وسیله ی سنسور تحرک عادی او در محل را کنترل می‌کردند. روز حادثه هم از طریق سنسور متوجه عدم تحرک هاشمی شدند و با ورود به سالن استخر او را خوابیده به صورت در ته آب پیدا کردند.

– در داخل اندام‌های داخلی هاشمی آب وجود نداشت و هیچ نشانه‌ای از خفگی در او دیده نمی‌شد؛ در عین حال که او شنا را بسیار خوب می‌دانست. چنین به نظر می‌رسید که در لحظه ورود به آب٬ دچار سکته شده و تمام کرده بود، با این حال پس از انتقال به بیمارستان٬ با جدیت عملیات احیا روی ایشان انجام گرفته بود. تنها نشانه‌ای که روی بدن هاشمی مشهود بوده آثار وسایل احیا بوده است.

– آخرین فردی که پیش از رفتن به استخر با هاشمی دیدار داشته وزیر بهداشت بوده است.

ـ فائزه هاشمی خبر انتشار یافته از قول خود مبنی بر درخواست کالبد شکافی را تکذیب کرد و این شایعه را حرکتی جهت دار خوانده است.

منبع: دیده بان ایران

یادداشت رهبر انقلاب پیش از مطالعه کتاب زندگی‌نامه خودنوشت شهید سلیمانی
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا