۹۸ درصد آوار پلاسکو برداشته شد

اعتماد نو : سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو ضمن اشاره به برداشته شدن ۹۸ درصد آوار این ساختمان اعلام کرد: کار آواربرداری پلاسکو تا یکی، دو ساعت آینده به پایان می‌رسد.

سیدجلال ملکی درخصوص آخرین وضعیت آواربرداری ساختمان پلاسکو اظهار کرد: آتش‌نشانان کماکان با اتخاذ تدابیر خاص و همچنین به کارگیری تجهیزات مخصوص آواربرداری به کار خود ادامه می‌دهند. تا ساعت ۶ صبح امروز حدود ۱۶۰۰ کامیون کمپرسی به وزن ۱۹ هزار تن آهن، میلگرد شکسته، سیمان، نخاله و بتن از این محل خارج کردند.

وی افزود: ۹۸ درصد کار آواربرداری تاکنون انجام شده و تا یکی دو ساعت آینده نیز باقی آن حمل می‌شود. ضمن اینکه آتش‌نشانان همچنان با کمال دقت و به صورت دستی مشغول عملیات هستند که اگر پیکری زیر آوار مانده باشد، بتوانند او را پیدا کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو تاکید کرد: طی چند روز گذشته در فضای مجازی صفحاتی به نام من ایجاد شده است که من همین‌جا اعلام می‌کنم هیچ‌گونه صفحه‌ای در شبکه‌های مجازی ندارم و سعی می‌کنم اخبار را از مجاری قانونی و رسمی اعلام کنم. از مردم نیز تقاضا می‌کنم در این خصوص احتیاط کنند و از صحت مطالبی که از طرف من و از افراد دیگر منتشر می‌شوند، اطلاع حاصل کنند.  مسوولیت انتشار این مطالب نیز با کسانی است که اقدام به این کار می‌کنند.

منبع: ایسنا

تا کنون به مورد مشکوکی در حادثه پلاسکو نرسیده‌ایم
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا