امروز

یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲

  ساعت

۰۷:۱۶ قبل از ظهر

سایز متن   /


به گزارش اعتماد نو  به نقل از روابط عمومی سیما، مرتضی میرباقری (معاونت سیما) در حکم‌هایی جداگانه مسؤولان کمیته‌های هفت‌گانه ستاد انتخابات معاونت سیما را منصوب کرد. معاون سیما از تمامی اعضاء خواست تا با بهره‌گیری از همه امکانات و ظرفیت‌های موجود[…]


به گزارش اعتماد نو  به نقل از روابط عمومی سیما، مرتضی میرباقری (معاونت سیما) در حکم‌هایی جداگانه مسؤولان کمیته‌های هفت‌گانه ستاد انتخابات معاونت سیما را منصوب کرد.

معاون سیما از تمامی اعضاء خواست تا با بهره‌گیری از همه امکانات و ظرفیت‌های موجود و نیروهای متعهد و متخصص، ضمن هماهنگی با ستاد انتخابات سیما، در مسیر انجام وظایف مندرج در سند راه‌بردهای معاونت سیما در این دوره از انتخابات اهتمام ورزند.

بر اساس این احکام میرباقری به ترتیب خیامی، مظاهری و شعبانپور را به عنوان مسؤولان کمیته‌های «طرح و اعتماد نو به نقل از برنامه نظارت»، «اعتماد نو به نقل از برنامه‌ریزی و امور مالی» و «پشتیبانی تولید و فنی» ستاد انتخابات سیما منصوب کرد.

همچنین کلانتری، زرین درفش، توکلی زاده و مفاخری به عنوان مسؤولان کمیته‌های «حراست و تامین ستاد»، «پخش و تامین ستاد»، «روابط عمومی و اطلاع‌رسانی» و «آموزش و پژوهش» از سوی معاون سیما منصوب شدند.

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

آغاز تمرینات «آی دی جودو» برای اولین بار در ایران
افزایش امتیاز معلمان استثنایی

آغاز تمرینات «آی دی جودو» برای اولین بار در ایران
افزایش امتیاز معلمان استثنایی

آغاز تمرینات «آی دی جودو» برای اولین بار در ایران
افزایش امتیاز معلمان استثنایی