اعتماد کامل مردم به لیست امید تکلیفی بر عهده نمایندگان قرار داده است

رییس فراکسیون امید تاکید کرد که مردم شهرهای استان تهران تمامی ۳۰ نماینده تهران را باید نماینده خود بدانند.

به گزارش اعتماد نو ، محمدرضا عارف در افتتاح دفتر مجمع نمایندگان استان تهران در لواسان، گفت: از حضور پر شور مردم در انتخابات اسفند ۹۴ تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد حضور پرشکوهتری در دو انتخابات مهم اردیبهشت ماه سال آینده هم باشیم.

عارف با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه گفت: امیدواریم در فضای خوبی که ایجاد شده ما این فرصت را داشته باشیم که به عنوان خدمتگذاران مردم به آنها خدمت کنیم.

وی اعتماد کامل مردم به یک لیست در تهران را کاری کارستان توصیف کرد و افزود: این یک تکلیف بر گردن نمایندگان است و مردم هم به اعتماد نو به نقل از برنامه ما رای دادند که میثاق ما آن اعتماد نو به نقل از برنامه است.

رییس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه ارتباط مردم با نمایندگان یک اصل و پیش‌فرض است، گفت: ما در مجمع نمایندگان تهران تصمیم‌ گرفتیم که دفاتر نمایندگی را دایر کرده و نمایندگان با یک‌اعتماد نو به نقل از برنامه زمانی مشخص در خدمت مردم باشند.

عارف با اشاره به افتتاح دو دفتر قبلی مجمع نمایندگان استان تهران در اسلامشهر و شهرری افزود: پس از افتتاح این دفاتر استقبال خوبی از سوی مردم انجام شد.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران و فراکسیون امید گفت: جلساتی را با مسوولان داشتیم که بر اساس آن تصمیم‌گیری‌هایی هم شده است که نتایج آن اعلام خواهد شد.

وی از مردم خواست که با مراجعه به این دفاتر مشکلات خود در امور شغلی، معیشتی، کاری، اجتماعی و … را به نمایندگان خود منتقل کنند و مطمئن باشند که این‌ها در مجمع نمایندگان استان تهران مطرح می‌شود.

عارف خطاب به مسوولان و مردم محلی گفت: شما نه یک نفر که سی عضو مجمع نمایندگان را باید نماینده خود بدانید، ساز جدایی زدن من نمیدانم چقدر مرقوم به صرفه است اما اینطور شما ۳۰ نماینده دارید.

وی افزود: در سال ۸۱ شورایعالی امنیت ملی مصوبه‌ای در مورد وضعیت آلودگی آب داد و اتفاقا اولین جایی که در حریم تخریب شد، هتل واریان که متعلق به دولت بود تخریب شد و دولت برای اینکه مردم ناراضی نباشند از خودش شروع کرد و نتیجه خوبی هم داشت و حداقل تا پایان دولت اصلاحات وضعیت آب رودخانه‌های جاجرود و کرج سالم بود.

عارف با تاکید بر اینکه هیچ‌قانونی وحی منزل نیست، گفت: می‌شود بازنگری کرد در قوانین و با اقدامات کارشناسی آنها را تغییر داد.

رییس فراکسیون امید با تقدیر از دست‌اندرکاران این اعتماد نو به نقل از برنامه و راه‌اندازی دفتر قدردانی کرد و گفت: از خانم مافی بخاطر تلاش‌ها و پیگیری‌هایی که برای ایجاد و راه‌اندازی دفتر لواسانات کردند قدردانی می‌کنم.

عارف تاکید کرد که تمامی ۳۰ نماینده مجمع استان تهران در زمان‌بندی‌های مشخص در دفاتر حضور خواهند داشت.

منبع:ایسنا

روایت علی مطهری از طرح نافرجامش برای انتخابات سال 88
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + بیست =

دکمه بازگشت به بالا