اطلاعیه روابط عمومی حزب اعتماد ملی درباره خبر استعفای حجت الاسلام منتجب نیا

به گزارش اعتماد نو به نقل از سایت اعتماد ملی، روابط عمومی حزب اعتماد ملی با انتشار اطلاعیه ای پیرامون اخبار درج شده درباره استعفای قائم مقام دبیر کل این حزب طی بیانیه ای آخرین مواضع رسمی اعتماد ملی را اعلام کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

مدیران محترم خبرگزاریها, سایت های خبری و کانالها و گروههای خبری؛

با عنایت به انتشار خبری بصورت گسترده در مورد حزب اعتمادملی مبنی بر استعفای قائم مقام محترم حزب جناب دکتر منتجب نیا که متاسفانه با برخی دروغ پردازی های رسانه ای به منظور ایجاد شکاف در بین صفوف متحد حزب اعتمادملی همراه شد, لازم می دانیم به منظور تنویر افکار عمومی نکاتی را بیان نمائیم :
۱_ اختلاف نظردر جمع پویای شورای مرکزی حزب اعتمادملی که از ارکان اصلی حرکت اصلاح طلبی ملت ایران است , امری طبیعی بوده و آنچه قابل اجراست نظر اکثریت می باشد .
۲_ قائم مقام مطابق مصوبه آخرین جلسه شورای مرکزی در مورخه ۲۱ آبان ماه ” حفظ هویت حزبی و تعامل با شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب و شورای عالی سیاستگذاری ” را در قالب کمیته تعامل حزب دنبال میکردند که با فشارهای بیرونی و دخالت در معرفی نمایندگان حزب از سوی کانونهای خارج از حزب و زیر سوال رفتن هویت حزبی , اعتراض خود را در درون حزب پس از چند بار تذکر , با استعفا این مداخله و خدشه دار نمودن استقلال تشکیلاتی را به دبیرکل عزیز و در حصرمان اعلام می کند .
۳_ دبیرکل به هیچ عنوان این استعفا را نپذیرفت و تصمیم گیری را بعلت شرایط خاص حصر و عدم اشراف به موضوع اختلافی , به شورای مرکزی واگذار کردند و در جلسه چهارشنبه گذشته , اکثریت اعضای شورای مرکزی بر نپذیرفتن این استعفا و تلاش برای راضی نمودن اقای منتجب نیا , اصرار نمودند و از خانواده اقای کروبی درخواست کردند که برای ابقای قائم مقام حزب اعتمادملی تلاش نمایند .
۴_ مقرر شد در صورتی که تلاشها برای ادامه فعالیت ایشان به نتیجه نرسید مجددا برای اخذ تصمیم مقتضی در جلسه آتی شورای مرکزی همفکری شود.
۵_ لازم می دانیم کلیه حواشی ایجاد شده پیرامون این اتفاقات داخلی حزب که با غرض ورزی خاصی خبررسانی شد را تکذیب نمائیم و اعلام کنیم حزب قدرتمند و مردمی اعتمادملی با درایت بزرگانش و حمایت بدنه متحدش اختلافات ایجادشده را پشت سر خواهد گذاشت و همچون انتخابات گذشته ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی با حفظ هویت و استقلال حزبی منادی وحدت اصلاح طلبان خواهد شد .
۶_ مجددا تاکید می کنیم که مواضع و بیانیه های رسمی حزب اعتمادملی تنها از طریق وب سایت رسمی حزب و کانال رسمی اطلاع رسانی حزب به سمع و نظر اهالی محترم رسانه خواهد رسید .

عمل آنژویوگرافی حجت‌الاسلام کروبی به پایان رسید
هم اکنون بخوانید

روابط عمومی حزب اعتماد ملی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا