یک انتصاب جدید در حوزه هنری

حامد رهنما به عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی و هنری سپهر سوره هنر منصوب شد.

به گزارش اعتماد نو به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، در متن ابلاغ وظایف این موسسه از سوی فاضل نظری معاون هنری و رییس جشنواره‌های حوزه هنری ، خطاب به حامد رهنما آمده است:

«ضمن آرزوی موفقیت برای جنابعالی در مسوولیت جدید به عنوان مدیر عامل موسسه سپهر هنر، از آنجا که موسسه مذکور مجری تخصصی نشست‌ها، محافل و جشنواره‌های حوزه هنری است، امید است ضمن رعایت صرفه و صلاح در کلیه اعتماد نو به نقل از برنامه‌ها و فعالیت‌ها، در خصوص موارد ذیل الذکر، مداقه و اقدام لازم صورت پذیرد.

۱-تعامل موثر با مدیران ستادی حوزه هنری در همه بخش‌ها و مدیران محترم حوزه‌های هنری استانها.

۲- بررسی دقیق نشست‌ها و یا احتمالا جشنواره‌ها و اعتماد نو به نقل از برنامه‌های محفلی در معاونت‌های مختلف حوزه و تلاش برای افزایش تمرکز در اجرای آنها توسط موسسه سپهر سوره هنر.

۳-توسعه مشارکت‌های فرهنگی و هنری در اجرای اعتماد نو به نقل از برنامه‌ها و نشست‌های هنری و ادبی با نهادها، موسسات و ارگانهای همسو با اهداف حوزه هنری.

۴-تلاش در جهت کوچک و چابک نگهداشتن مجموعه ذیربط و تعمیم این نگرش به فرآیندها و اعتماد نو به نقل از برنامه‌ها

برای جنابعالی و همه همکاران محترم در آن مجموعه آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.»

موسسه فرهنگی و هنری سپهر سوره هنر حوزه هنری به منظور سازماندهی، هماهنگی، ایجاد وحدت رویه و جلب مشارکت عمومی در فعالیت‌های جمعی در سال ۱۳۸۹ با حکم رییس حوزه هنری تشکیل شد.

فراخوان نخستین جشنواره هنری سرباز آسمانی منتشر شد
هم اکنون بخوانید

این شرکت امور اجرایی جشنواره‌ها و همایش‌های حوزه هنری همچون فیلم ۱۰۰، فیلم کوتاه رویش، داستان انقلاب، شعر انقلاب، طنز سوره، شب آواز ایرانی و … را بر عهده دارد. شرکت سپهر سوره هنر پیش از این با عنوان (مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری) فعالیت داشت.

در سوابق حامد رهنما مسئولیت‌هایی چون مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد تهران ، معاون فرهنگسرای رسانه، دبیر جشنواره گزارش یک نگرانی و… دیده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا