تاسیس کانون های دانشگاهی جدید تا عید امسال در واحد خوی

علی رضاپور مقدم، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی، در مورد انتخاب دکتر میرزاده به عنوان ریاست شورای دانشگاه های جنوب شرق آسیا(آسایهل) گفت: این یک فرصت مقتنمی برای دانشگاه آزاد است و با توجه به موضع گیری ها، فرمایشات و ابتکاراتی که در این ۳ سال اخیر از دکتر میرزاده دیده ایم، قطعا ایشان از این فرصت به نحو احسنت در سطح آسیا و حتی بین المللی حداکثر استفاده را خواهند کرد.

به گزارش اعتماد نو، علی رضاپور مقدم، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی، در گفتگو با ایسکانیوز درباره اعتماد نو به نقل از برنامه های آینده بخش فرهنگی این واحد گفت: ما به دلیل این که احساس می کنیم در بخش فرهنگی کمتر به موضوع کانون ها و نشریات توجه می شود بیشتر در صدد هستیم تا به این مورد سرعت بخشیم.

وی افزود: از دیگر فعالیت های این واحد تقویت بخش مشاوره دانشجویی است و با هماهنگی هایی که در این بخش انجام شده است ما برای تشکیل کلاس های مهارت زندگی در این واحد از سال ۹۳ پیگیری هایی کردیم که در همین راستا بین دانشگاه و بهزیستی استان قرار داد هایی هم بسته شد.

او گفت: این واحد در بخش کانون ها و نشریات دو کانون ثبت شده موقت داشته و تلاش می کنیم تا دیگر کانون هایی که فعالیتی ندارد را فعال کنیم و در بحث تاسیس کانون های جدید با عناوین جدید هم فعالیتی داشته باشیم. ما معتقد هستیم که تا کانون هایمان فعال نباشند نشریاتمان نیز راه اندازی نخواهند شد.

کار زنان در دفاع مقدس تثبیت‌کننده و حقانیت راه شهدا بود
هم اکنون بخوانید

رضاپور مقدم در مورد انتخاب دکتر میرزاده به عنوان ریاست شورای دانشگاه های جنوب شرق آسیا(آسایهل) گفت: این یک فرصت مقتنمی برای دانشگاه آزاد است و با توجه به موضع گیری ها، فرمایشات و ابتکاراتی که در این ۳ سال اخیر از دکتر میرزاده دیده ایم، قطعا ایشان از این فرصت به نحو احسنت در سطح آسیا و حتی بین المللی حداکثر استفاده را خواهند کرد.

این مقام دانشگاهی در پایان ضمن تبریک به دکتر میرزاده اظهار کرد: این رویداد نه تنها برای دانشگاه آزاد بلکه برای کل آموزش عالی کشور موجب افتخار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا