مطالبه موتلفه تعیین کاندیدایی اختصاصی برای انتخابات ۹۶ است

به گزارش اعتماد نو ، محمدنبی حبیبی در اجلاس دبیران استانی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ما طبق نظرسنجی‌هایی که از بدنه حزب انجام دادیم تصمیم گرفتیم برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ نامزد اختصاصی داشته باشیم، اظهار کرد: غالب اعضای موتلفه اسلامی اعتقاد داشتند ما از داخل حزب کاندیدایی را برای انتخابات تعیین کنیم.

وی افزود: تصمیم ما این شد که اگر ائتلافی بین اصولگرایان شکل بگیرد یا نگیرد، موتلفه اسلامی نامزد خود را برای انتخابات ۹۶ معرفی کند زیرا حزبی که در یک انتخابات مشارکت نداشته باشد هنوز حزب نشده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه امروز مطالبه بدنه حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور این است که حزب هم در انتخابات ریاست‌جمهوری و هم در شوراها یک کاندیدای اختصاصی داشته باشد، خاطرنشان کرد: البته این تصمیم به آن معنا نیست که اگر ائتلاف اصولگرایان شکل گرفت، موتلفه اسلامی به نظر نهایی ائتلاف پایبند نخواهد بود.

حبیبی گفت: ما در صورت تشکیل یک ائتلاف، قطعا نظر جمعی اصولگرایان برایمان ارجح است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به آرایش رقبای اصولگرایان، اظهار کرد: امروز دولت و اصلاح‌طلبان در موضوعات اقتصادی قطعا نظر منفی مردم را دارند.

وی افزود: این جریانات طراحی هایی انجام داده‌اند تا افکار عمومی را از مساله اقتصاد و مطالبات مردمی منحرف سازند.

حبیبی گفت: مگر سخنرانی کردن یا نکردن آقای علی مطهری چقدر در تحقق مطالبات مردم تاثیر دارد که رئیس‌جمهور شخصا وارد میدان می‌شود و برای لغو یک سخنرانی آنگونه نامه نگاری می‌کند؟

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: این نوع رفتارها در راستای منحرف کردن افکار عمومی از مطالبات اصلی جامعه است.

آخرین وضعیت انتخابات عراق و پیامدهای آن در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد
هم اکنون بخوانید

منبع: دیده بان ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا