جزئیات لغو سخنرانی مطهری از زبان میزبانان مشهدی

یک عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان مشهد درباره لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس در مشهد گفت: این اعتماد نو به نقل از برنامه مجوزهای لازم را از مراجع ذی‌ربط اخذ کرده بود.

به گزارش اعتماد نو به نقل از آنا، محمدعلی گندمی یک عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان مشهد در توضیح جزئیات سخنرانی علی مطهری در مشهد اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری این مراسم از قبل انجام شده بود و قرار بود این مراسم در سالن ابن هیثم برگزار شود ولی به خاطر برخی ملاحظات تصمیم گرفتیم این سخنرانی در سالن رازی برگزار شود.

وی ادامه داد: با استانداری خراسان هماهنگی‌های لازم انجام شد و با نامه استانداری مجوز برگزاری سخنرانی آقای مطهری در سالن رازی صادر شد؛ ولی از دادستانی دستور لغو این مراسم را در سالن رازی صادر کردند. تلفی ما این بود که مقامات با برگزاری مراسم در سالن رازی مخالف هستند در نتیجه روز گذشته با پیگیری‌های لازم از فرمانداری مشهد مجوز برگزاری این مراسم را در سالن ساپکو را که متعلق به بخش خصوصی است، گرفتیم.

گندمی گفت:‌ اما برخلاف مجوز صادر شده و تدارکی که ما برای پذیرایی از هزار نفر دیده بودیم، صبح امروز مأموران نیروی انتظامی در محل حاضر شدند و گفتند آقای مطهری اجازه سخنرانی ندارد و جمعیت را متفرق کردند. همچنین سالن ساپکو را که متعلق به بخش خصوصی است و دفتر شورای مشورتی اصلاح‌طلبان مشهد را نیز پلمب کردند.

پایگاه خبری آنا تلاش کرد در همین زمینه با معاون سیاسی استانداری خراسان صحبت کند و جزئیات این اتفاق را جویا شود که وی امکان پاسخگویی نداشت و اعلام کرد که در جلسه حضور دارد.

دیدار هیات اقتصادی نیکاراگوئه با ظریف
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا