اگر عرصه برای رقابت سالم باز باشد، قطعا کیفیت تولید افزایش خواهد یافت

داودی معتقد است که برای موفقیت شبکه نمایش خانگی و جذب مخاطب باید مانع تولید فیلم‌های ناموفق شد و این فرصت را در اختیار فیلم‌های موفق قرار داد.

به گزارش اعتماد نو به نقل از اعتماد نو به نقل از ایلنا،کارگردان فیلم سینمایی «رخ دیوانه» گفت: جشنواره فیلم یاس با تقدیر از فیلمسازان برتر شبکه نمایش خانگی می‌تواند فضایی برای رونق این رسانه فراهم کند و باعث ارتقای کیفیت آثار آن شود.

ابوالحسن داوودی درباره این رویداد فرهنگی هنری اظهار کرد: تشویق و ترغیب فیلمسازان در جشنواره فیلم یاس باعث ارتقای کیفیت سطح شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

کارگردان فیلم سینمایی «تقاطع» با اشاره به اینکه هر نوع رقابت جمعی باعث می‌شود اثر هنری با کیفیت بیشتری تولید شود، ادامه داد: اگر عرصه برای رقابت سالم باز باشد، قطعا کیفیت تولید افزایش خواهد یافت و عرصه پررونقی ایجاد می‌شود.

داوودی تاکید کرد: جشنواره فیلم یاس با تقدیر از فیلمسازان برتر شبکه نمایش خانگی می‌تواند فضایی برای رونق این رسانه فراهم کند و باعث ارتقای کیفیت آثار آن شود.

کارگردان فیلم سینمایی «نان عشق موتور ۱۰۰۰» با مقایسه گروه‌های مختلف فیلمسازی در شبکه نمایش خانگی، توضیح داد: دو گروه فیلمسازی در شبکه نمایش خانگی دیده می‌شود؛ گروهی که فیلم‌های با کیفیت و مورد پسند تماشاچی تولید می‌کنند و باعث رونق اقتصادی آن می‌شوند وگروهی که با ساخت فیلم‌های بی کیفیت و ناموفق، اعتماد تماشاگران را از شبکه نماش خانگی صلب می‌کنند.

وی افزود: برای موفقیت شبکه نمایش خانگی و جذب مخاطب باید مانع تولید فیلم‌های ناموفق شد و این فرصت را در اختیار فیلم‌های موفق قرار داد.

عصری با «راینهارد کایزر مول‌اکر»
هم اکنون بخوانید

داوودی شبکه نمایش خانگی را فرصتی برای قابل دسترس شدن‌ نسخه فیلم‌ها در جامعه برشمرد و گفت: نسبت به گذشته فیلم‌ها سریع‌تر و در دسترس‌تر برای مردم توزیع می‌شود.

کارگردان فیلم «زادبوم» درباره استقبال مردم از شبکه نمایش خانگی، گفت: نباید به همین چند سریال موفق بسنده کرد زیرا این سریال‌ها نشان داده فیلم با کیفیت مخاطب دارد، بنابراین می‌توان برای تولید بیشتر در این رسانه سرمایه‌گذاری کرد.

داوودی درباره تاثیر حضور کارگردانان صاحب نام در عرصه فیلمسازی برای شبکه نمایش خانگی، گفت: حضور ابوالحسن داوودی در این رسانه نشان می‌دهد ظرفیت بالایی در آن وجود دارد و مردم از تولید آثار موفق استقبال می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا